PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 244
oceny
4,5 10 1 191244
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Wytłumaczcie mi - producenci nagrywali takie scenki i sprawdzali jak ci aktorzy będą pasować do danych ról? Ona uważam fajniej by pasowała do tej roli, on niby też, ale wygląda na poważniejszego niż 27 lat. Trailer ogólnie fajny, bardziej mroczny.

http://www.youtube.com/watch?v=swSA_GiB0g0

A te nieoficjalne trailery z J. Dornanem i D. Johnson w wersji blond - to naprawdę ona? I czemu w wersji blond?

użytkownik usunięty
Ally_McBeal__

to są urywki ,niekórych filmów ,a jak wiemy Dakota za zwyczaj była blądynką w filmach i nie mieli z czego wybierać żeby nagrać ją w wersji brąz:)

Ally_McBeal__

"This is a fan-made trailer based on EL James' erotic novel"

Najpierw czytać potem zadawać debilne pytania.

wiwior591

a dlaczego debilne pytanie, nie trzeba zaraz zgrywać chama

Ally_McBeal__

"This is a fan-made trailer based on EL James' erotic novel"

Bo pytanie jest straszliwie głupie :P I chamem/chamką nie jestem. Czytaj to co pod filmem. Zaden producent/scenarzysta nie robiłby takich sklejek. hahaha :D

wiwior591

Hahahaha, faktycznie zabawne! Nie przeczytałam. O matko! Jak ja śmiem zadawać takie pytanie! Straszne, faktycznie, trzeba mnie potępić! Jak mogłam czegoś nie zauważyć i od razu zadawać pytanie na forum, tragedia! Powinnam usunąć temat, profil i się zapaść pod ziemię ze wstydu!
Daj spokój, nie musisz się tak wywyższać. I zgrywać chama/chamkę. Tamten komentarz był chamski.

Ally_McBeal__

Dziwi mnie jak ktoś mógł pomyśleć, że producentom chce się tworzyć takie pierdoły.
Pytanie jest DEBILNE i tyle.

wiwior591

Drukowane litery,ha! Jeszcze wykrzykniki,podkreślenia i może szlaczki najlepiej zastosuj...... Żeby jeszcze bardziej podkreślić co ty na ten temat myślisz! No dawaj jeszcze! Co z tego, że w każdym poście wypisujesz to samo, zrób to jeszcze raz!

Ally_McBeal__

ojejku jej odpowiedziałam na twoje głupiutkie pytanie i już się nie podoba

wiwior591

mój ostatni komentarz tyczył się twojego komentarza kierowanego do mnie. Jak mogłaś tego nie zauważyć! Teraz to ja powinnam ci pojechać tak samo jak ty mnie.

PS. Już moje pytanie nie jest DEBILNE tylko głupiutkie? ;)

Ally_McBeal__

Synonim.

ocenił(a) film na 6
wiwior591

a Ciebie w szkole nie uczyli że nie ma glupich pytań?

goniusiat

"Pewien profesor mówi do studentów:
- Proszę zadawać pytania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Na to jeden ze studentów:
- Co się stanie jeśli stanę obiema nogami na szynach tramwajowych, a rękoma chwycę się przewodu trakcji. Czy pojadę jak tramwaj?"

wiwior591

co za debilny kawał! ;)

ocenił(a) film na 6
wiwior591

widocznie student był niedoinformowany i to on mógł byc ewentualnie glupi a nie pytanie :P

goniusiat

Nie chciałam już obrażać autorki pytania :P

wiwior591

to jednak musze usunac profil

użytkownik usunięty
goniusiat

Temat o Alexis i Bomberze jest nudniejszy jak czytanie książki telefonicznej, tam przynajmniej zmieniają się numery i nazwiska😉

ocenił(a) film na 6

XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones