PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 244
oceny
4,5 10 1 191244
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Właśnie skończyłam czytać całą trylogię i muszę Wam powiedzieć, że mi podoba się dobór aktorów, ale to może dlatego,
że zaczęłam czytać tę powieść dopiero po obejrzeniu zwiastuna tego filmu. Czytając książkę w głowie miałam obraz ich,
a nie tak jak w przypadku większości osób, które same w głowie musiały sobie wyobrazić obraz postaci. Dużo osób
pisze, że nie podoba im się dobór głównego bohatera, że w książce opisywany był jako Bóg i każda kobieta za nim się
oglądała, ja osobiście postrzegam to w zupełnie inny sposób i moim zdaniem Jamie idealnie pasuje do tej roli, jest
przystojny i ma to coś w oczach co przyciąga. Miałam okazję obejrzeć go już na ekranie i moim zdaniem ma naprawdę
duży talent i myślę, że sprawdzi się w tej roli. Christian Grey budził podziw nie tylko ze względu na swoją urodę, ale
głównie przez to, że był obrzydliwie bogaty, był czymś nie osiągalnym, poza tym nie tylko robił na kobietach wrażenie, ale
też na mężczyznach, na słowo Christian Grey ludzie trzęśli portkami i przepuszczali go w kolejkach, ogólnie miał bardzo
dużą władzę, ludzie robili to czego chciał i nie raz to było podkreślane w książce, co do Any, to ona nie była klasyczną
pięknością, to głównie za jej przyjaciółką Kate uganiali się faceci, jeśli czytaliście książkę, to pewnie wiecie, że przed
poznaniem Christiana nawet się nie malowała i ubierała się jak szara myszka.

ocenił(a) film na 5
Vanilka66

Amen!

Vanilka66

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś, nie tylko wygląd składa się na to, jak postrzegają Cię inni. Grey był owiany tajemnicą i jego władza budziła w ludziach zachwyt, można chociażby podać przykład kiedy przedstawiła go w sklepie Paulowi, na słowo Christian Grey od razu ogarnęła go ekscytacja ;D Co do Dakoty, to nie jest źle, chociaż moim zdaniem mogli nie podcinać jej włosów i nie robić ombre, tylko zostawić jej jeden odcień trochę ciemniejszy jak w filmie Need for Speed, tam wyglądała naprawdę uroczo ;)

ocenił(a) film na 5
Jagodka_17

Co do włosów zgadzam się. Powinna mieć dłuższe i bez grzywki, ewentualnie jakąś na bok...Nie przypominam sobie, aby miała ombre :)
http://www.imnotobsessed.com/wp-content/uploads/dakota-johnson-2.jpg

ocenił(a) film na 9
MaMich

to raczej nie ombre, tylko ma trochę te włosy wycieniowane :D mogli zostawić jej taką fryzurę: http://i.imgur.com/jtaby5N.gif

ocenił(a) film na 5
Vanilka66

Tak, dokładnie.

Jagodka_17

chciałabym zauważyć że Grey zabiera Anę do fryzjera (no ok on przychodzi do niej) może wtedy zmienią jej fryzurę .... albo coś ...

ocenił(a) film na 9
diana87

tak, w 2 części, ale Ana podcina tylko końcówki włosów w książce ;D

ocenił(a) film na 10
Vanilka66

Mi na początku Jamie kompletnie nie pasował, nie mówiąc o Dakocie, ale po obejrzeniu zwiastunu kilka razy przekonałam się co do nich. Szczególnie Jamie'go<3

ocenił(a) film na 9
P_brighter

O tak! Jamie jest boski i moim zdaniem jest naprawdę dobrym aktorem :D

Vanilka66

Ja mam wielką nadzieję, że tak jak w książce, w filmie zobaczymy go też w zaroście ;D

Jagodka_17

Wielka szkoda, ze nie zostawili mu zarostu - zarost w jego przypadku robi temat! :D Ps: mogli go zrobic na Look z CK http://www.malemodelscene.net/agencies/select-models/jamie-dornan-calvin-klein-l ookbook/ Ogień!!

Rang_o

Jeszcze nic straconego, może w filmie ujrzymy go z zarostem, w połowie książki często była mowa o nim :D

Jagodka_17

Zaintrygowałaś mnie w jednej z wypowiedzi na temat obsady ( Matt Bomer) i poszperałam troszeczkę, jesteś mistrzynią. Na początku nie pasował mi Jamie, ale na szczęście w tak doborowym towarzystwie intelektualnym nie da się pozostać biernym, i masz racje jest w nim to COŚ. Ja również mam nadzieje że jednak zarost będzie bo wygląda w nim na faceta tajemniczego jak Grey.

Jagodka_17

Dokładnie , ja tak samo mam nadzieje , Jamie w zaroscie wyglada znacznie lepiej ! http://us.cdn200.fansshare.com/photo/jamiedornan/post-calvin-klein-jamie-dornan- photo-shared-by-shawnee-fans-celebrity-picture-jamie-dornan-hd-wallpaper-9029126 49.jpg http://us.cdn291.fansshare.com/images/jamiedornan/tumblr-lw-hglezf-qd-model-9488 19440.jpg <3

ocenił(a) film na 10
Jagodka_17

W zaroście wygląda 100 razy lepiej. Bez zarostu wygląda jak taki przystojny chłopczyk a z zarostem jak prawdziwy facet:-)

P_brighter

Gdyby nie jego charakterystyczne oczy to bym go nie poznała, bez zarostu i z- dwie rożne osoby! Jak ogladałam trailer to musiałam wcisnąć stop a w szczególności podczas sceny z kąpielą-wtf? Co nie zmienia faktu, że jest Hot! :D

ocenił(a) film na 10
Vanilka66

Właśnie dziś skończyłam czytać trylogię,książka jest super, Ta się zastanawiałam na aktorami głównych ról i zaskakuje mnie podobieństwo książkowego Christiana do aktora Jamiego Dornana, uważam że świetnie wybrali go. Jest w nim COŚ. To spojrzenie, uśmiech po prosty 50 odcieni.Bardzo dobrze ze z tej roli zrezygnował poprzedni aktor Charlie Hunnam on w ogóle do niej nie pasował. A co do Dakoty Johnson to zobaczymy.

ocenił(a) film na 8
ewelina_skrzat_pl

Ja również uważam że dobrze dobrali głównych bohaterów i cieszę się że wymienieni w opisie odmówili bo nawet nie pasowali. Dakota mogłaby rzeczywiście mieć dłuższą tę grzywkę, a Jamie częściej z zarostem - ale to może później ;) Nie pasuje mi jednak jakoś aktorka do roli Kate i do Mii. Jestem natomiast szalenie ciekawa kogo wybiorą na Elenę, o ile oczywiście nie pominą jej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones