PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 340
ocen
4,5 10 1 191340
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Grey miał zaburzenia dysocjacyjne narcyzm-socjopata chciał posiadać chciał być bogiem w jej oczach ale nie dając nic w zamian ponieważ ludzie z tym zaburzeniem nie znają pojęcia prawdziwej miłości.Znam to z autopsji film raczej nie powala z nóg miałem podobną sytuacje w życiu jest to podręcznikowy przypadek zaburzeń tyle że brakowało trochę agresji jak u osób z tym zaburzeniem osobowości,ciężkie dzieciństwo brak miłości akceptacji w wieku dorastania spowodowało że nie potrafił dać jej uczuć bo sam ich nie otrzymał jedynie ból.Dajemy innym to co otrzymaliśmy sami ....oczywiście trochę to uprościłem bo to jest temat rzeka.....

ocenił(a) film na 3
dominik1980

Masz rację, i muszę powiedzieć, że to dosyć ciekawy punkt widzenia. Myślę, że mało ludzi podchodzi do postaci Greya w ten sposób. Dla większości widzów jest "władczym playboyem".

szakisz

właśnie w ten sposób patrzę na jego osobę, dlatego film mi się podobał pokazujący psychologię postaci ;)

dominik1980

Miałeś romans z socjopatą?

nocny_portier

Jeśli z takim jak Chris Keller, to tylko pozazdrościć.

ocenił(a) film na 6
nocny_portier

Dokładnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones