PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 375
ocen
4,5 10 1 191375
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

bzdura sezonu ??

ocenił(a) film na 3

oczywiscie musialem zobaczyc to w koncu i sprawdzic o co tyle krzyku // dobrze ze ogladalem za darmo w Internecie heh, ogolnie jednym zdaniem -współczesna bajka o kopciuszku dla dorosłych, a wiecej? Bardzo naiwny film w pierwszych 20-30minutach wszystko dzieje sie tak szybko jak w teledysku jakby z gory bylo juz ustalone- tak ona przyjdzie on od razu wpadnie w zachwyt, pierwsza wizyta w jego biurze to szczyt naiwnosci i generalnie komedia ;) . Nie wiem czym jara sie swiat (budżet-40mln$) zarobek juz 500mln$ (!!) ja nie ogarniam ,takich filmow bylo pelno o grzecznych szarych myszkach i pieknych narcyzach /juz w czasach telenowel wenezuelskich/ no ale jak widac to sie najlepiej sprzedaje, swoja droga gdzie ona sie chowała?-dziewica po ukończeniu studiow? (WTF?).A on...bogaty koles ktory ma wszystko i jest najzwyczajniej znudzony wiec przekracza granice i dostarcza sobie adrenaliny w łózku...typowe zachowanie kasiastego narcyza -ma wszystko i brakuje mu wrazen...nuda nuda nuda swoja droga moze moglbym sie dowiedziec jak doszedl do tego bogactwa i co wlasciwie robi? moze to bedzie w 2 i 3 czesci? mam nadzieje bo kolejne prawie 2 godziny o pejczach i wiązaniu konczyn byloby mega kpiną ;)

Richie.25

Będzie wyjaśnione, skąd te blizny, skąd trudne dizeciństwo i skąd te fantazje, nie wynikają ne tylko z kasy. Choć pejcze i wiązania też będą w kolejnych czesciach:)

ocenił(a) film na 3
laxman

ok no jak juz zaczolem to skoncze heh wiec czekam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones