PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530058}

Pięciokrotny mistrz

Five Time Champion
5,2 112
ocen
5,2 10 1 112

Pięciokrotny mistrz
powrót do forum filmu Pięciokrotny mistrz

Licealista Julius uwielbia eksperymenty i specjalizuje się w rozmnażaniu robaków. Chłopak świetnie radzi sobie w świecie nauk ścisłych, ale relacje międzyludzkie nie są jego mocną stroną. Jego ojciec opuścił rodzinę, gdy odkrył, że jest gejem. Natomiast matka Juliusa ma dwóch partnerów - zamożnego dyrektora szkoły, Melvina Glee, i młodszego od siebie, prostodusznego Leviego. Zagubiony i niepewny własnej orientacji seksualnej Julius usiłuje odnaleźć się w rzeczywistości./z netu/

jacpod

Opuścił rodzinę bo okradł matkę zabierając jej 900 tyś a potem tego żałował. W chwili kiedy syn go odwiedził opowiedział mu o wszystkim ja było naprawdę i oddal mu kasę aby podał matce.

ocenił(a) film na 4
snafii1979

9 tyś... A propos filmu, jak dla mnie wystarczą 4 litery do jego opisania: nuda:-).

Hardstyle_Lover

Zgadza się zbyt ciekawy to nie jest. Szkoda mi było czasu ale przemęczyłem się i wytrzymałem do końca.

jacpod

Nie próbuj dodawać opisów (powielać bzdur z netu), jeśli nie oglądałeś filmu i nie wiesz o czym jest! Ojciec głównego bohatera nie był żadnym gejem i nie dlatego opuścił rodzinę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones