PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31366}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,6 164 280
ocen
7,6 10 1 164280
7,4 25
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Nie piszę, że ten film jest zły, bo wręcz przeciwnie, jednak nie uważam że jest aż taki dobry. Zresztą
na pewno nie umieściłbym tego filmu w pierwszej TOP5 animacji Disney'a, gdyż do "Zakochanego
kundla", "Króla lwa", "Fantazji" czy "Dumbo" to "Pięknej i bestii" bardzo daleko...

Nie tylko ty tak uważasz. "Piękna i Bestia" jest dla mnie przereklamowana, bardzo wynudziłam się na tej animacji. "Król lew" też dla mnie jest deczko przereklamowany, ale "Króla lwa" bardzo lubię i umieściłabym w top 5, a "Piękna i Bestia" jest przeraźliwe nudna i żadna piosenka mi się nie podobała, jedynie morał był ciekawy, w zasadzie to chyba moja najmniej lubiana bajka Disney'a z okresu renesansowego..

cloe4

Zmieniłam zdanie. Oglądnęłam ją po przerwie i polubiłam. ;)

cloe4

Kobieta zmienną jest ;)

Crazy12

Zwłaszcza jak się jest nastoletnią kobietą. ;)

cloe4

Dokładnie ;)

użytkownik usunięty

Ja uważam, że Piękna i Bestia jest rewelacyjnym filmem i moim zdaniem to Król Lew jest przereklamowany i gorszy od Pięknej i Bestii, ale ile głów tyle opinii, jak to mówią :)

ocenił(a) film na 7

Ja też tak myślę

ocenił(a) film na 10
Ghostface_22

Ja również jestem zdania, że "Piękna i Bestia" to jedna z najpiękniejszych historii opowiedzianych nam przez wytwórnię Walta Disneya. Jest jedną z moich ukochanych bajek mego dzieciństwa i już na zawsze taką pozostanie :)

ocenił(a) film na 7
kronikarz56

Chyba chciales to napisać do _Ivy_

ocenił(a) film na 10
Ghostface_22

Nieważne. Po prostu chciałem wyrazić swoją opinię i nie do końca wiedziałem, na czyj komentarz mam odpowiedzieć. Po prostu jestem wielkim miłośnikiem bajek Disneya, zwłaszcza tej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones