PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134433}

Piękna i potwór

Panna a netvor
6,9 438
ocen
6,9 10 1 438

Piękna i potwór
powrót do forum filmu Piękna i potwór

Wiele lat temu oglądałam ten film w tzw. kinie objazdowym. Zrobił wówczas na mnie ogromne wrażenie. Według mnie jest to najlepsza wersja tej jakże popularnej baśni. Bardzo zależy mi na tym by mieć ten film na płycie i teraz po latach obejrzeć go ponownie. Myślę, że i moje dwie córeczki bardzo ucieszyłby ten film. Jak go zdobyć?

ocenił(a) film na 9
bchalicka

Też mam ten problem, szczegółów filmu nie pamiętam, wiem, że bardzo mi się podobał

krdor

Ten film zwalił mnie z nóg. Dlaczego? Nie wiem, ale grali go tylko raz i byłam na wszystkich seansach. Też bym obejrzała go jeszcze raz, żeby sprawdzić czy nadal zrobiłby na mnie takie wrażenie...

ocenił(a) film na 8
Alissa_filmaniak

Jak dobrze poszukasz, to film jest "dostępny" w internecie, nawet z polskimi napisami.

ocenił(a) film na 10
bchalicka

film do obejrzenia na YouTube po czesku z angielskimi napisami: http://youtu.be/UW519mpOlA8

mnie także się podoba! bardzo utrzymany w klimacie grozy (ale nie horroru!), świetna muzyka, oddająca nastrój i sceny wspaniale ujęte kamerą!
klasyka filmu! szkoda, że dziś tylko KRĘCĄ filmy, a nie TWORZĄ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones