PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11330}

Piękny listopad

Un bellissimo novembre
6,3 55
ocen
6,3 10 1 55

Piękny listopad
powrót do forum filmu Piękny listopad

Biorąc pod uwagę...

użytkownik usunięty

Biorąc pod uwage lata w których ten film powstał, biorąc pod uwagę Ginę która w tym filmie grała, to film ten był wtedy erotykiem. Skleroza nie pozwala mi do końca pamiętać wszystkiego ale scena Giny pod prysznicem ( chyba w tym filmie) elektryzowała wszystkich.

użytkownik usunięty

Ogladalem wowczas ten film nieokrojony!
Scena ktora elektryzowala wowczas,i mysle ,ze i dzis poruszylaby wielu, to scena w szopie.Gdy nieopierzony a zakochany w Ginie kuzynek podglada ciotke,ktora jest penetrowana jezykiem przez kochanka.Nastepnie szantazujac ja ta wiedza azeby...(znow widza elektryzowac )

Może masz ten film? Chętnie wymienię na inne jej filmy. pozdrawiam - Irena.

ocenił(a) film na 6

Zanim w głowie Tornatore zaczęła krystalizować się wizja "Maleny", reżyser musiał oglądać ten film!

magmos

A ja sądzę, że za zbieżnościami stoi niezmienność męskiej natury - pragnienia, obsesje i fantazje przekazywane od pokoleń z "ojca na syna". Ewolucja, nie ma z nimi szans :).

ocenił(a) film na 5

A mnie się tam Ciotka Gina :)) nie podobała. Trochę już staro wyglądała. Dużo większe wrażenie pod względem urody uczyniła na mnie matka (nie wiem co to za aktorka, ale chyba już gdzieś jej twarz widziałem). Zimna i zmysłowa. Całkowite przeciwieństwo ciotki. No i jeśli dobrze zrozumiałem, to właśnie na punkcie pięknej matki bohater miał kompleks Edypa, który poniekąd próbował "ugasić" w ramionach ciotki. A i tak skończył z kuzynką :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones