PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5580}

Piętno Minnesoty

Feeling Minnesota
6,1 3 488
ocen
6,1 10 1 3488
Piętno Minnesoty
powrót do forum filmu Piętno Minnesoty

Średni

ocenił(a) film na 5

Keanu zagrał jak bardzo dobrze, choć film mi się nie podobał. Kiepski scenariusz, wykonanie średnie, ogólnie nuda.

ocenił(a) film na 2
Szajba

Ja obejzalam ponad godzine i nie moge wytrzymac.
non stop ktos sie zatacza, przewraca, o cos uderza, ludzie nie chodza normalnie tylko sie tocza i potykaja.
Tak mnie to denerwuje ze chyba wylacze ;D
poza tym zgadzam sie ze scenariusz kiepski, nie wiem o czym ma byc niby ta historia.. moze dowiem sie jak dokoncze ogladac...

ocenił(a) film na 2
Monikaaa

obejzalam do konca.
no i zdania nie zmienilam

Monikaaa

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Zgadzam się z Tobą Szajba: Keanu faktycznie zagrał dobrze w tym filmie(swoją drogą, to on świetnie wypada w takich właśnie rolach: faceta kombinatora, ew. hazardzisty, luzaka na maksa i w dodatku na bakier z prawem - jak właśnie w Feeling... czy Hardball:)
scenariusz...pokręcony troszkę, ale w sumie nie trąca banałem, i nie jest przewidywalny. Komercyjne kino, ale zrobione nieco inaczej.

8/10.

Subiektywny minus za postać Freddie.
Nie lubię Cameron Diaz, nie przemawia do mnie jej gra aktorska - zazwyczaj gdy ją widzę w filmie, to zmieniam kanał.
To chyba jedyna ekranowa partnerka Keanu, której nie trawię.
Ale tak jak napisałam wyżej - to tylko moja subiektywna opinia.

Szajba

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones