PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5580}

Piętno Minnesoty

Feeling Minnesota
6,1 3 488
ocen
6,1 10 1 3488
Piętno Minnesoty
powrót do forum filmu Piętno Minnesoty

Naprawdę spodziewałam się czegoś po tym filmie.. Nie wytrzymałam nawet 30min, czy potem film stał się mniej śmieszny? Cameron grała jakby była połamana i miała ADHD ale nie miało to w sobie za grosz wdzięku i dla mnie po prostu wyglądała jakby coś wzięła i właśnie zaczęło z niej schodzić. Keanu był bez wyrazu, taki sobie prosty chłopak, który nawet podczas seksu nie wie co z głową zrobić... Ogólnie : nieprzemyślane sceny, aktorzy do bani, dziwny scenariusz... Dialogi porażka ! Można to było zrobić lepiej, mądrzej, z prawdziwym humorem a nie śmiesznością. Kamerzysta też się nie popisał ... Może kiedyś obejrzę cały, ale na razie czuję niesmak i wielki zawód.

ocenił(a) film na 10
Czakira

Ja się uśmiałam, dobrze bawiłam i dodałam film do ulubionych. Trzeba lubić taki trochę powalony humor. Mi to odpowiada, dla mnie to perełka. Aktorzy specjalnie tak grali - bo i bohaterowie tego wymagali. Nie ma nic złego w nie lubieniu tego humoru. Ja np. nie lubię QT i nie czuję się z tym źle.

Czakira

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones