PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5580}

Piętno Minnesoty

Feeling Minnesota
6,1 3 488
ocen
6,1 10 1 3488
Piętno Minnesoty
powrót do forum filmu Piętno Minnesoty

kiepski

ocenił(a) film na 1

Twórcy filmu chyba sami do końca nie wiedzieli o czym chcą zrobić film. Jest tu wszystko: mafia narkotykowa, skorumpowany policjant, odgryzione ucho, brązowy piesek, i nawet przez chwile załapał się szop pracz. Ciężko było kogokolwiek z tych ciągle brudnych, pokrawawionych bohaterów polubić. Nie mówiąc nic o ich zupełnie nielogicznym postępowaniu (po jaką cholere zatrzymali się w tym motelu? Po co Sam poszedł do Reda skoro go okradał, a wie, że to mafiozo? Czemu Freedi uciekając z od męża nie okradła go wiedząc gdzie są pieniądze?) Pierwsze trzy minuty filmu, przedstawiające dwóch braci, którzy mimo, że sobie bliscy, skazani są na wzajemną niechęć i obwinianie się poprzez decyzje rodziców, były bardzo obiecujące. Reszta zdaje się dziełem przypadku.

użytkownik usunięty
astrayheart

Ale musisz przyznać, że aktorzy świetnie grali. Film, owszem, nieco głupkowaty.
A poza tym Freedie nie wiedziała, gdzie jest kasa ;>

ocenił(a) film na 3

Świetnie grali? Litości. Chciałem lubić ten film ale okazał się taką zmierzającą donikąd chałą, że po prostu się nie da.

EtageNoir

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
astrayheart

Komedie często są mało realne, ale zgodzę się , że tutaj wszystko mocno grubymi nićmi było szyte.
Ale Freedie nie wiedziała gdzie jest kasa - takie małe sprostowanie.
Poza tym jest to film o niezbyt rozgarniętych ludziach stąd dziwne decyzje i twórcy uznali,że to m.in będzie śmieszne.
Wyszło przeciętnie, momentami słabo, ale jeśli chodzi o ocenę bardzo niską to widziałem dużo gorsze filmy. Tutaj jako tako aktorzy wypadli dość nieźle.

astrayheart

gimbusy obsiadly filmleb.

ocenił(a) film na 1
kotbury

Cóż mój post sprzed 11 lat, wiec... zgadza się ;)

astrayheart

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones