PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 146
ocen
5,7 10 1 33146
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo
ocenił(a) film na 3
Hesq

W mojej ocenie 4/10

Hesq

Moim zdaniem warto.
Ocena moja to 7/10.
Założyłem temat z opinia własną
I odpowiedziami na podstawowe pytania ;)

ocenił(a) film na 7
Hesq

też dałem 7/10, jestem fanem całej serii ale moim zdaniem kilka wątków jest naciąganych i nie jest wyjaśnionych, możesz iść i zobaczyć ale nie jest to też jakaś część którą koniecznie trzeba obejrzeć na premierę

ocenił(a) film na 6
Hesq

Całkiem solidny jak na te serie,niezły twist fabularny pod koniec,lecz jeżeli ktoś się spodziewa rewolucji to się trochę zawiedzie. Nadal moim faworytem pozostaje pierwsza Piła ,która pomimo tego ,że nie epatowała dużą brutalnością to za to posiadała świetnie wykreowane postacie i rewelacyjny klimat,siała grozę na dodatek sama otoczka filmu była świetnie wykreowana.

użytkownik usunięty
Hesq

Ósma część zabiła piękno tej serii

ocenił(a) film na 1
Hesq

Jeśli mogę Ciebie jakoś powstrzymać - nie idź. Tragiczny scenariusz, dialogi i okropna gra aktorska. Dialogi na poziomie "The room".
Nie wierzę, że ktoś zgodził się wyprodukować tak słaby film. Obejrzyj w typ1 za rok.

Hesq

Nie warto! Seria zakończyła się na poprzedniej 7-ce ("Saw 3D"), a więcej szczegółów tutaj (w moim temacie):
http://www.filmweb.pl/film/Pi%C5%82a%3A+Dziedzictwo-2017-705627/discussion/%22PI %C5%81A%22+sko%C5%84czy%C5%82a+si%C4%99+na+%22SAW+3D%22,2943805

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones