PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 138
ocen
5,7 10 1 33138
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Czy ktoś może mi dokładnie wyjaśnić tą scenę z shotgunem i 1 nabojem. Nie rozumiem do końca co bohater miał na myśli mówiąc mogliśmy przeżyć. Przepraszam. Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 5
ciutki1987

Wystarczyło wyjąć nabój - w środku schowane były klucze do kłódek.

ocenił(a) film na 4
Hver

Dobrze, że ten patus zginął od wystrzału bo ta Anna niby mądra, a okazała się głupia jak but. Od razu wiedziałem jak chwyciła strzelbę, że rozkwasi jej mordę.

Hver

Dzięki :)

ocenił(a) film na 4
ciutki1987

To jeszcze dla czystego uporządowania - Ryan bez nogi, zginął... z głodu? utraty krwi? Tak po prostu?

ocenił(a) film na 7
laxman

Przegrał grę. W scenie z shotgunem razem z Anną mieli za zadanie się uratować, czego nie zrobili bo Anna zginęła.

ocenił(a) film na 4
wnusiu94

No tak, to jest oczywiste. Chodzi mi o to, jak zginął... tego nie pokazano.

ocenił(a) film na 4
laxman

Wiadomo, że umarł w tym pokoju z Anną, ale dziwi mnie, że nie pokazano czegoś wiecej. W końcu chodzi w tej serii o łopatologię, a nie subtelności.

ocenił(a) film na 9
laxman

nie dziw się że nie pokazali jak zginął Rayan ,po pierwsze kluczem do uwolnienia się była broń,po drugie co mieli zrobić ?ktoś z nich musiał podjąć decyzję.mogli się naradzić czy coś ?po trzecie w chwili wzięcia przez Annę broni wiedziała co chce zrobić i nie słuchała Rayana.po czwarte w chwili naciśnięcia spustu przez Annę cały aspekt tej gry zostaje przesądzony:albo przeżywają oboje ,albo jedno z nich.gra była ułożona że zrobienie tego co zrobiła Anna definitywnie odbiera szansę ta uwolnienie się z tej pułapki .Rayan nie mia nogi co wpływa że nie mógł tak szybko wziąć broni.gdy by miał dwie nogi to on by raczej celował w Annę pierwszy.nie sądzę żeby się połapał by wyjąć nabój z broni w chwili gdy by ją pierwszy trzymał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones