PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 095
ocen
5,7 10 1 33095
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Hoffman może użyć noża który miał przy sobie xawier jak odkrajał sobie z tyłu głowy numerek.Ten nóż moim zdaniem leży w pobliżu łańcucha gdzie był zakuty Eric matthews.Hoffman jest zakuty koło zwłok Adama obok jest wanna ale kluczyk poszedł rurami i popłynął .Obok leżą zwłoki zeppa ale tam leży tylko jakiś portflelik .Obok jeszcze jest sedes ale mnie zastanawia ten nóż.Daniel przeciął xawierowi gardło piłą która wyrzucił Gordon.Ten nóż wypadł Xawierowi z dłoni jak padł zakrwawiony.Moim zdaniem był w pobliżu jego zwłok.Być może nadal tam leży ?może jest obok dybów gdzie Amanda zakuła erica? Hoffman może go więc użyć i się uwolnić.

drzwi są zatrzaśnięte najprawdopodobniej

a czy przypadkiem Eric nie miał tego nożna jak wyszedł i gonił Amande ??

użytkownik usunięty
MatiSPK

Tak późno odpisuje ale dopiero dzisiaj obejrzałem od nowa te scenke z Amanda I erickiem .Faktycznie miał ten nóż ze soba I wyjął go z tyłu jak zaatakował amande.Jakos nie byłem pewny ale co sie dziwic że Erick by nie wzial tego noża jak miał latarke to go wypatrzył .Wiec nadal nie wiadomo jak Hoffman sie uwolni I czy w ogóle sie uratuje ?

Ja wolę żeby zdechł.

Eplay

Ma pokrywę od toalety więc może zgnieść sobie nogę.Jest takim twardzielem że na pewno się wydostanie.A i jedna rzecz Dlaczego łańcuch jest na prawej nodze Zwłok Adama skoro w Saw1 był na Lewej ??

Adam na pewno robił zdięcia z ukrycia ludzi których póżniej łapał Gordon Postać Adama jest bezcenna!!!!!

użytkownik usunięty
wojkuba1221

Ale Gordon przeprowadził w ogóle jakas gre jako następca johna ? bo co do saw 3d to Hoffman porwał przykładowo bobiego dagena I jego współpracowników .Ci dwaj towarzysze gordona kiedy ten porwał hoffmana to byli ci dwaj z początku saw 3d od tej przecietej dziewczyny. No wiec tak Gordon miał tylko na nagraniu które mu przekazala Jill porwac hoffmana jakby cos sie nie udało .Ale następca johna jeszcze w saw 3d nie był on był tylko jako pomocnik który zaszyje usta I oczy ,czy zaszyje kluczyk za okiem ,tak że ofiary porywał do konca Hoffman I to on miał za zadanie tworzenie gier. Co do tego kto robił zdjęcia ofiarom to ciekawe kto sledzil tych z saw 6 pracowników firmy ubezpieczeniowej albo tych co byli znajomymi bobiego dagena I pomogli mu w oszustwie jego ksiązki .Tak tego nie wyjaśniono kto robił zdjęcia ofiar

użytkownik usunięty
wojkuba1221

Co do zdjęc to tak Jill miała koperty z ofiatami gry które miały zostac porwane do kolejnej gry .Ale kto ich z ukrycia śledził ? Jill przekazała hoffmanowi koperty z osobami które ma porwac ale on sam też miał być przetestowany w grze .Tak ktoś musiał robic te fotki hoffmanowi .Gordon wyjasniono że zaszywał usta albo oczy ,że napisał karteczke hoffmanowi o tresci wiem kim jestes , że to on polecił johnowi Dr Lynn do operacji jego guza mózgu ,no ale Gordon nie porywał sam ofiar .Jak wyjasniono w saw 5 Hoffman porywał z johnem ofiary ,co dalej to własnie kto zorganizował pułapke tych z początku saw 3d ?no bo jak to Gordon zrobił te gre to wtedy oni mogli mu pomóc .Jedynie co pokazali w ostatnich momentach to niechęc hoffmana do amandy ,ale czy detektyw Mark wiedział o gordonie ? Zastanawia mnie czy on wiedział o doktorku już wcześniej ? Bo gre gordona I Adama pomagała przygotowac Amanda więc to ona wiedziała że jest ktoś taki jak doktor Gordon .Hoffman mógł jedynie porywac ofiary ale czy robił im zdjęcia ? Kto w takim razie by śledził ofiary jigsawa ? Kto by wiedział tak dokładnie co robiły te osoby ? Racja Adam był fotografem robił fotki z ukrycia gordonowi mógł więc robic I innym .Ale czy Amanda by dobiła go wtedy świadomie ? John powiedzial że zabicie Adama to była oznaka słabosci amandy .Ale czy ona rzeczywiscie go zabiła ? Tak on był ledwo żywy już ledwo widział na oczy był zagłodzony bo w końcu siedział tam w ciemnosciach .Ona go dobiła pewnie niedługo po tym jak John znalazł nieprzytomnego gordona i zrobił mu proteze nogi .Była scena usunięta że Amanda widziala ducha Adama i jak on chodzi po jakims pomieszczeniu .Czy Adam rzeczywiscie żyje no cóż Gordon obiecał mu wrócic po niego ale jednak nie powrócił .No wlasnie czy Adam mógł udawac śmierc jak go dusiła folia Amanda ? Czy rzeczywiscie by mógł przeżyc i ktoś umieścił inne zwłoki na jego miejscu ?

Co do Adama to nie wykluczam opcji, że przeżył, ale w kwestii śledzenia i zdjeć - przecież ktoś fotografował ofiary przed grą w której udział brał Adam.

użytkownik usunięty
FixMeMotherfucker

Fani tak spekuluja że przeżył mimo tego że była scena jak Amanda go dobiła ale i tak musza gadac swoje .Ja też nie wierze że on żyje dla mnie zmarł I po co drążyc temat. Zgnił jego zwłoki są w tej ubikacji I nic nie udawał bo ledwo żył.To nie była znaczaca postac I co że potrafił robic zdjęcia to może robic każdy I Hoffman i John i amanda mogła cykac fotki .Gordon był chociaż lekarzem a Adam jedynie robił zdjęcia .No to po co by robili scene że go Amanda zabiła ? Fani szukają sensacji tam gdzie jej nie ma .Ta postać została usunięta i koniec. A nie że udawał śmierć albo że bo w jedynce miał na lewej nodze łańcuch a w siódmej pile na prawej .No to teraz nagle ożyje jak nawet w Saw 3d Gordon ani John o nim nie wspominają .Nikt nie wspomina jego postaci od Saw 4 .Jego wątek pokazali w trójce ze Adam nie żyje i koniec po co ma przeżyć ? Gordon przeżył i koniec a druga osoba musiała umrzec czyli Adam .Po co miał przeżyć skoro nie był taki przydatny jak doktor Gordon ?Dla mnie nie ma co go wspominać umarł bo tak miało być i już dawno jest po nim. Kto by tam go przenosił z miejsca na miejsce albo mu tam przepinał nogę raz na lewo raz na prawo.

ocenił(a) film na 6

Dla mnie Adam żyje.

Sobowtor220

Tzn. że nie oglądałeś serii Piła. Adam zginął, w części 3 jest pokazane jak. Miłego oglądania życzę.

No to jest wpadka filmowa z tą nogą czy nie ?

użytkownik usunięty
wojkuba1221

Pojutrze ruszają zdjęcia do saw legacy więc wszystkiego się dowiemy w najbliższym czasie. Mają kręcić od 21 myślę że nic się już nie zmieni producentom.

spoko :D

użytkownik usunięty
wojkuba1221

Ale to że zaczynają kręcić od 21 września to nie znaczy że już będą od razu zdjęcia do nowej części dostępne w necie .Dopiero mają ruszyć z produkcją filmu ,wszystko jakoś owiane tajemnicą coś nie wiadomo kto wystąpi jaka jest fabula tej części .Coś kiepsko to widzę bo info nie na nowego poza tym że mieli kręcić od dzisiaj Saw legacy .

No i gdzie są te niby zdięcia ?

użytkownik usunięty
wojkuba1221

Wg ostatniego info o produkcji saw legacy dzisiaj dopiero mieli rozpocząć kręcenie ósmej części .Dopiero ruszają od dzisiaj pracę nad tą częścią i weszli na plan filmowy taka informacja była na forum .Na razie przecież promować filmu nie będą bo najpierw muszą go nagrać i zmontowac .Nawet obsady nie ma dokładnej podanej kto się pojawi ani o czym bedzie ta część .Tyle wiadomo że w Toronto mają kręcić .

użytkownik usunięty

Sprawdzałem teraz na IATSE873 i jednak chyba zmeienili i zdjęcia do Saw legacy ruszają 26 września i potrwają do 11 listopada .

Spoko a hoffman musi dać radę inaczej nic by się nie działo no i oczywiście oby była ta łazienka z jedynki !!!!

ocenił(a) film na 3

Potwierdzone info-Hoffmana nie będzie,lipa jak chooy

ocenił(a) film na 7

Przede wszystkim są teorie, że te zwłoki to detektyw Tapp. Pytanie, czemu w obsadzie nie widać Lawrence'a Gordona?

ocenił(a) film na 3
Lesandi

Ponieważ Gordona po prostu nie będzie,podobnie jak Hoffmana.

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

Ale z tego co wiem to Adam będzie ..
Zepsuli tą piłę jak nie wiem co ..

ocenił(a) film na 3
Kosa_8520

Skąd masz info że Adam będzie w tej części?,bo w obsadzie go nie ma (tzn Leigha Whannella).

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

https://www.youtube.com/watch?v=S-_zqQptbmg
Na tym filmiku jest właśnie Adam ..
A przecież on zginął i nawet w pile 3 było widać jak Amanda go zabija ..

ocenił(a) film na 3
Kosa_8520

Ten filmik to fake,połączenie kilku scen z różnych części piły.Fragment z aktorem grającym Adama pochodzi stąd

http://www.filmweb.pl/film/Saw-2003-296292

https://www.youtube.com/watch?v=3vWAGzlq110 ten film.

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

A widziałam ten filmik ..
Myślałam że to będzie początkowa scena w pile 8 ..

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

A jaka jest twoja ulubiona czesc pily ?

ocenił(a) film na 3
Kosa_8520

Zdecydowanie część pierwsza,pamiętam że zakończenie wbiło mnie w fotel tak jak chyba żadne inne dotąd,poza tym cały czas byłem ciekaw jak to wszystko się rozegra,no i te pułapki nigdy dotąd czegoś takiego nie widziałem.

Bardzo Interesuje mnie 8 część,obawiam się żeby czegoś nie spierd... bo nie wyobrażam sobie kontynuacji po tylu latach w dodatku z Jigsawem a bez Hoffmana czy Gordona.

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

ja bardzo lubię część 1 i 6 ..
Wiesz że za krzyk Adama w jedynce film piła dostał jakąś nagrodę ?
Z tego co się orientuje oczywiście .
Fajnie że w końcu mogę sobie z kimś porozmawiać na temat mojego ulubionego filmu :)

ocenił(a) film na 3
Kosa_8520

Spoko są też 2,3,5 ta ostatnia min ze względu na scenę gdzie miażdżony jest detektyw Strahm,nie spodziewałem się że tak skończy,ale co by nie było częśc pierwsza to dla mnie absolutny nr1.

Co do krzyku Adama była nominacja
Teen Choice Award czy jakoś tak,przyznam szczerze że ta scena zrobiła na mnie bardzo mocne wrażenie jak cała końcówka zresztą,trzymalem kciuki żeby obaj przeżyli i kiedy Kramer zatrzaskiwał drzwi a Adam krzyczał rozpaczliwie...mocne to było.

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

A jaka jest twoja ulubiona postać z piły ?

ocenił(a) film na 3
Kosa_8520

Saw to raczej nie jest seria w której możemy mieć ulubioną postać,wszystko jest mroczne i krwawe.Doceniam postać Kramera ale zebym go lubił to chyba za dużo powiedziane.

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

Ja bardzo lubie John'a ..
Bo trzeba mieć głowe żeby takie pułapki wymyślić ..
No i troche lubię Amandę mimo iż niby przez nią zginęło dziecko John'a .
A tak na prawdę to Jill poroniła przez Cecil'a ..

ocenił(a) film na 7
Kosa_8520

A Eric Matthews właściwie żyje czy nie?

ocenił(a) film na 6
arcmarek

nie .. Zginął w Pile 4 .

ocenił(a) film na 7

już jasne. 10 Hofmanów i 2 malutkich :)
na tą chwile wasze teorie precz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones