PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 40 866
ocen
5,8 10 1 40866
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Zagubieni

ocenił(a) film na 6

Jestem świeżo po obejrzeniu wszystkich siedmiu części i muszę przyznać, że w miarę mi się podobały. O dziwo, bo myślałam, że to najdurniejsze filmy na świecie o odcinaniu kończyn. Jak się okazało wszystkie części łączyły się w dość logiczną całość i trochę zagmatwaną fabułę. Oczywiście początkowe części bardziej mi się podobały, bo przy kolejnych nie było już tego "dreszczyku", tej niewiedzy, można było się spodziewać, co mniej więcej się wydarzy. No i jak w temacie, przez wszystkie części Piła strasznie przypominała mi serial Zagubieni, który oglądałam hoho dawno temu. Jest to spowodowane tymi ciągłymi retrospekcjami, przeplataniem zdarzeń. Ale może to tylko mi tak się wydaje :p Ogólnie seria wg mnie na plus. Można się przyczepić do pewnych nieścisłości, ale jako całość filmy uważam za udane :)

ocenił(a) film na 3
qqqfahnt

Serial zagubieni jest bardzo dobry, piła pierwsza część jest dobra i 2 też ale reszta nie ma tego czegoś co miała 1,i 2 część.

ocenił(a) film na 1
qqqfahnt

Mimo, że mam odmienne zdanie na temat tej serii przyznaję, że porównanie "piły" do serialu to najbardziej trafne stwierdzenie. (tylko, że dla fanów to kopniaczek w jajca)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones