PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 709
ocen
6,2 10 1 81709
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Czy warto zobaczyć ten film? Jedynka była dla mnie całkiem spoko, ale dwójka była b. słaba i nie wiem czy warto jeszcze dać tej serii szansę.

szmyrgiel

ja właśnie ściągnąłem trójkę i wyłączyłem po 5 minutach...xD (do sceny z gościem na łańcuchu) ten film jest po prostu zbyt psychiczny

ocenił(a) film na 8
kamil665544

Żałosne ściągać film i wyłączać po 5 minutach, co spodziewałeś się w nim zobaczyć ojca Tadeusza Rydzyka ?

tomucho77

właśnie dlatego że obejrzałem 5 minut to wolałem wcale nie oceniać ;x 1 i 2 dałem rade obejrzeć i myślałem że 3 też wytrzymam ale ilość flaków itp mnie przerosła

ocenił(a) film na 8
kamil665544

Przecież w czasie pierwszych 5 minut nie ma żadnych flaków, jest tylko łamanie nogi !

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

chyba najlepiej samemu się przekonać. : ) ale skoro dwójka Ci nie siadła, to wątpię, żeby siadła trójka. : )

epicchicken220

Dwójka mi się nie podobała ponieważ:
-miała kiepską fabułę, pełną nielogiczności i absurdów- w dodatku twórcy najwyraźniej podchodzili do niej na poważnie,
-miała na siłę wciśnięte sceny przemocy i gore- osobiście lubię gore, ale nie w takim wydaniu,
-postacie były płytkie i nieinteresujące, nawet Jigsaw nie był "pociągający",
-nie trzymała w napięciu, a przyczyną mogą być powyższe punkty,
Wiem, że to coś innego, ale gra "Piła" również mi się nie podobała, a to właśnie dlatego, że od strony artystycznej posiadała wszystkie wspomniane wady filmu Piła II.

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

jak kto lubi, ja dwójkę oglądałem dobre parę lat temu, także nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale nie miałem jej zbyt wiele do zarzucenia, no ale o gustach się nie dyskutuje. : ) ale z tego, co pamiętam to w dwójce scen przemocy i gore było chyba najmniej ze wszystkich części.. a co do gry, to nawet nie wiedziałem, że takowa istnieje : )

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

Zależy co chcesz ujrzeć w tym filmie ? Jest w nim o wiele więcej brutalności, krwi, flaków i wydzierania na żywca skóry :)
Jak dla mnie jest lepsza od jedynki i dwójki.

szmyrgiel

moim zdaniem z psychologicznego punktu widzenia 2 jest lepsza, trzeba ją tylko rozważyć i zrozumieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones