PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 709
ocen
6,2 10 1 81709
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Dr Lawrence Gordon??

ocenił(a) film na 7

Tak sie zastanawiam co się stało z Gordonem. wiele sie wyjaśniło po obejrzeniu drugiej części, ale kwestia Gordona dalej jest niejasna. Czy Jigsaw pozwolił mu żyć, czy też poszedł go dobić, ale co tam jeszcze??. Nie zdziwie się jeżeli w 3 części wielki opad szczeny będzie spowodowany pojawieniem sie doktorka.

ocenił(a) film na 7
MlodY

Nie no co wy opowiadacie wszyscy Jigsaw napewno go nie dobił bo jest psycholem który nigdy nikogo nie zabiu własnymi Rękami jego pacjenci sami sie zabijaja. Pozatym czy to takie ważne co się z Gordonem stało? mi sie wydaje ze padł w tej piwnicy jak wyszedł Jigsaw go tam zostwaił nie ma szans zeby koles bez nogi sie z tamtąd wydostał tymbardziej ze tam zejscie było po drabinie...

No chyba że własnie Jigsaw go do czegos potrzebował i mu pomógł bo w sumie ze sobie odciał noge to nie przegrał chyba bo mial albo zabić Adama albo sobie odciać noge.

ocenił(a) film na 7
grucha85

Właśnie przeczytałem na forum pierwszej Piły bardzo ciekawą informacje, a mianowice: Zauważyliście, że ten koleś co operwał tego gostka w masce śmierci na początku drugiej części filmu KULAŁ!! A to może świadczyć, że to jest Dr. Gordon!!! Poza tym, czy Jigsaw byłby tak dobrym chirurgiem? Brawo dla tego, który to zauważyłem, sam chyba nigdy bym nie zwrócił na to uwagi.
Mówie wam, szykuje się powrót Gordona.

MlodY

możesz jaśniej bo nie zrozumiałem?
dokładnie o której osobie mówisz, której osobie w jakiej okoliczności i której części piły?

dzięki

ocenił(a) film na 7
december_flower

Na samym początku drugiej piły co był ten koleś w "masce śmierci".
Włączył sie telewizor i jigsaw wyjaśnia sytuacje w jakiej znajduje sie uwięziony. Podczas filmu w telewizorze był pokazany fragment operacji, a osoba która operowała tego gostka widocznie kulała na jedna noge.
Jak masz film to sobie włącz sam początek i zobacz.

ocenił(a) film na 7
MlodY

Żeby było jaśniej, chodzi mi o osobe, która operowała jego: http://www.filmweb.pl/Noam,Jenkins,filmografia,Person,id=118922 [www.filmweb.pl/Noam,Jen ...]

ocenił(a) film na 7
MlodY

No ja mam filmik na kompie przygladałem się temu momentowi, rzeczywiscie koles operujacy kulał ale.. to wcale nie jest powiedziane ze to Gordon był, równie dobrze mogł to zrobic Jigsaw on tez sie tak dziwnie poruszał troszke tymbardziej ze jest stary bardzo, mogł to on operowac chociaz nie wiem:)

ocenił(a) film na 7
grucha85

Gdyby to był Jigsaw to by było zbyt oczywiste, a poza tym czy Jigsaw jest chirurgiem? Taka operacja to prosta nie jest.
Oczywiście moge sie mylić :)

ocenił(a) film na 7
grucha85

a jeszcze jedno:
"koles operujacy kulał ale.. to wcale nie jest powiedziane ze to Gordon był"
Przecież, o to chodzi, że nie powiedzieli. Gdyby powiedzieli to by nie było surprise :)

ocenił(a) film na 2
MlodY

Moim zdaniem Dr. Gordon miał małe szanse aby przeżyć, gdyż nie wypełnił zadania. Nawet jeżeli by przeżył, to:
- czy człowiek, który został "zmuszony" by obiciąć sobie stopę, chciałby potem pomagać takiemu szaleńcowi?
- czy bez stopy "kulałby" sobie? Raczej potrzebowałby jakiejś podpory, której męszczyzna od operacji nie miał
Jeżeli Gordon pojawiłby się w 3 części jako postać negatywna, to scenariusz byłby jeszcze bardziej naciągany niż sytuacja z Amandą w 2 części.

ocenił(a) film na 7
Lubie_chipsy

A czy przypuszczałbyś, że Amanda tez przejdzie na strone Jigsawa?
A Doktor mógł zacząć podobnie myślec jak Amanda i dlatego przeszedł na strone Johna. A ten co operował kulał, ale to było małe pomieszczenie i obie ręce miał zajęte więc nie miał przy sobie żadnej podporki (troche naciągane :) ). To są wszystko domysły, ale nie sądze, żeby to "kulenie" było bezpodstawne.

MlodY

Faktycznie ciekawy motyw i bardzo możliwe, że ma to związek z faktem o którym się dowiemy na początku piły3

pamiętajcie, że w 3 części musi być odrębna historia, a co za tym idzie zakończenie nie może mieć kluczowego związku z jedynką, bądź dwójką

ocenił(a) film na 2
december_flower

Amanda była zagubioną narkomanką, która dzięki Johnowi odzyskała szacunek dla życia, była mu wdzięczna, odnalazła w nim mentora. Natomiast Dr Gordon, raczej w żaden sposób nie był wdzięczny "oprawcy", nawet próbował zabić Zepp'a bo myślał, że to on jest szaleńcem. Tak więc, nadal będe się trzymał tego, że to nie Lawrence Gordon operował na początku drugiej części :)

ocenił(a) film na 7
Lubie_chipsy

Chciał zabić Zeppa bo myslał, że zabił mu rodzine. Kurcze, ja już chce jakieś info co do Piły 3, chociaz malusieńkie :)

ocenił(a) film na 7
MlodY

Tlo nie gordon operował mi sie wydaje pozatym co to byla za wielka operacja wsadzic tam klucz?? przeciez on i tak mial to oko cale zakrwawione ja nie wiem czy on wogóle cos na nie widzial:P mi sie wydaje ze to Jigsaw a my poprostu sie cudów doszukujemy:P

grucha85

Bardzo możliwe, że to Jigsaw. W końcu John został postrzelony w stopę z shotguna w pile1

Grucha lepiej nie wykazuj się wiedzą medyczną, bo kiedy czytam takie głupoty mam ochotę zamknąć filmweb..

ocenił(a) film na 7
december_flower

Jeżeli sie nie mylę John zostal trafiony w lewą nogę, a gostek który operował kulał na prawą nogę, czyli na tą która obciął sobie dr gordon.

ocenił(a) film na 7
december_flower

No to zamykaj o co ci chodzi typku(lol) ja si enie wykazuje wiedzą medyczną, ale skad wiesz kim był Jigsaw w przeszłosci co???????????????????????????? ???????????????????????? nie boj sie Jigsaw ma Łeb nie od parady wiec całkiem możliwe ze sam operował. pozatym masz pewność ze on na to oko widział?? bo mi się wydaje ze zaraz po operacji jest mało prawdopodobne zeby widział na oko. Moze po jakims czasie ale nie dorazu. A jak chcesz to sam sie wypowiedz w tej kwesti zobaczymy. MI sie wydaje ze to nie był Gordon ktoś tam pisal i chyba ma racje po tym co Jigsaw mu zrobił by sie do niego przyłaczył??? doszukujemy sie cudów i nie wiem czego... Moze dla reżyserów to było oczywiste ze czagał sie beznogi to zmarł i tyle a my już że w 3 czesci nas zaskoczy. Nie wiem ale małe szanse ze on bedzie w 3 czesci. pozatym Nie wiem czy widzieliscie jak Erick szedł do tej piwnicy to trafił na jakieś Ciało po drodze tylko nie wiem na jakiej ale zobczcie sobie pokazuja jakieś ciało leżące na ziemi ale nie pamietamgo dokładnie i nie wiem czy to Gordon. Finito

grucha85

do gruchy:

nie wiem czy wiesz, ale film składa się głównie z zaskakujących wątków, które powinny się uzupełniać. W ten sposób film wyrabia sobię odpowiednią opinię.

Gdyby stworzyli film kierując się twoją ideologią byłby prawdopodobnie czymś w stylu najnowszych `świetnych` amerykańskich produkcji.

ocenił(a) film na 7
december_flower

do Zxhwymdx1 czy jak ci tam

Ale ty jestes wszechwiedzący no prosze wyjaśniłeś z czego film się składa, Świetnie!!! Jestem pod wrażeniem, ale najzabawniejsze jest to ze jakos mnie to nie rusza;] drażnisz mnie bardzo chcesz wyjść na najważniejszego czy co, chcesz tylko ty mieć racje, ale neistety tak bedzie nie mędrkuj tak tylko wyobraź sobie ze każdy człowiek jest inny i ma prawo miec inne zdanie i nie pisz mi jaka jest moja ideologia bo tego niestety nie wiesz cwaniaczku.

ocenił(a) film na 7
grucha85

Napisze jeszcze raz i dosadnie: NIE BYŁO DR GORDONA W BUDYNKU!!!!
Eric napotkał ciała, ale to byli niedawni mieszkańcy porwani przez Jigsawa.

MlodY

aaa wcalene nie. chlopaczek i amanda natrafili na ciala adama i zepp'a.

ocenił(a) film na 10
MlodY

No ziomus ta kwestia Gordona jest nie zrozumiała, naprawde w pile 2 ewidentnie widac że na tym filmie ten koles kuleje, na prawą stopę, być moze naprawdę to jest Gordon, ale czy ja wiem??????. Wrzystko okaże się w trzeciej czesci.pozdro.Ps.mam filmy wpadne dzisiaj.Nara ziutek.

ocenił(a) film na 7
Djjawa_zDG

Prawej stopy to może wogóle nie mieć :) .

ocenił(a) film na 10
MlodY

Sorki troszke sie pomyliłem, przeciesz dr.Gordon nie ma stopy:):):):):)

MlodY

Słuchajcie, ja zgadzam sie z Młodym ze to Gordon będzie w 3 czesci, bo on przeciez znalazł sie tam bo nie zalezało mu na rodzinie. Pozniej najwyrazniej odnalazł sens pomysłu JingSawa bo przeciez jak pozniej chciał do nich zadzwonic i napewno cos sobie uswiadomił... Ja obstawiam ze będzie taka scena w trójce: Grodon będzie sie czołgał do wyjscia i w pewnym momencie przyjdzie ten JingSaw, zataumje mu krew i zabierze go do siebie. Tam go przekona do siebie i bedzie mu pomagał bo doktorek sobie pomyslał:" ty no masz racje, wczesniej mi nie zalezało a rodzinie a w tamtym czasie sie to zmeiniło. A tak z oku to wielki + dla młodego ze ten pomysł :)

ocenił(a) film na 10
MlodY

Acha jeszcze jedno, ta Amanda naprawde mnie zdziwiła na końcu filmu że sie przyłączyła do JigsawaPOZDRO

ocenił(a) film na 10
MlodY

hehe jakie spekulacje, koń by się uśmiał, jak byście nie mogli zaczekać do 27.października. ALE JAJA!!!!!!!!!:):):):):):)

ocenił(a) film na 9
MlodY

Przecież Dr Gordon zginął. W Pile II jest pokazane jak Daniel i Amanda podczas ucieczki trafiają do pomieszczenia, w którym to w Pile I byli przetrzymywani Gordon i Adam. Napotykają się tam przecież na dwa rozkładające się ciała. Jedno jest przykute do rury, a drugie leży na podłodze...

ocenił(a) film na 7
Marcus_gd

To drugie ciało to Zepp zabity przez Adama w pierwszej części :). Trzeba ogladać uważnie :)

ocenił(a) film na 9
MlodY

OK. Masz rację, to nie uważne oglądanie tylko nie ta pamięć ;-) W takim razie Dr Gordon może jeszcze nas zaskoczyć ;-) ale jeżeli ma to nastapić to nazwisko Cary Elwes nie może się pojawić w obsadzie:-)

Marcus_gd

Marcus oglądaj filmy dokładnie! Owszem są tam 2 ciała, tyle tylko ze pierwsze nalezy do Adama natomiast drugie do Zep'a Hindla, który był również ofiarą Jigsaw;a. Tak na przyszłość najpierw się zastanów potem pisz na forum, bo wprowadzasz innych w błąd nie mając pewosci.

A wracając do tematu to jest to bardzo malo prawdopodobne, zeby dr Gordon zaszczycil nas swoją obecnoscią w 3 częsci. Musiał by chyba przesc pranie, zeby zmienic nastawienie do Jigsawa. W koncu przetrzymywal jego rodzinę (moze nie osobiscie, ale mimo wszystko).
Chociaż patrząc z drugiej strony preguel moze być niespodzianką. Argumenty:
1. kulejący chirurg
2. W 2 częsci (pod koniec filmu) w tych piwnicac, gdzie przechadzali się Amanda i Daniel nie napotkali oni na zadne zwłoki (co moze świadczyć ze doktorek jakoś się uwolnił, bądź została mu oferowana pomoc przez samego Jigsaw'a, po tym jak wstał z podłogi....) .
Mozna snuc tylko hipotezy co do 3 częsci, z pewnością zaskoczy nas wszystkich.... A moze ma ktoś przypadkiem maila do samego Whannell'a?? :D.

ocenił(a) film na 7
Mr_Puzzle

Punkt pierwszy jest już oczywisty. Chirurg kulał i na dodatek na prawą nogę (czyli na ta którą obciął Gordon).
Co do punktu drugiego. Sprawdziłem (niemal klatka po klatce :D ). Na korytarzu nie było Gordona, co znaczy, że sie stamtąd wydostał, albo Jigsaw go zabrał.
Podsumowując nie wiadomo co stało się z Gordonem, jedyne co zostało po nim to odcięta noga w łazience. Chciałem zauważyć , że Gordon jest jedyna osobą z która nie wiadomo co sie stało, bo Adam i Zepp byli martwi, a rodzina Gordona bezpieczna.

A co do tego maila :D. Przydał by się :)

ocenił(a) film na 7
MlodY

Nie wiem czy widzieliscie jak Erick szedł do tej piwnicy to trafił na jakieś Ciało po drodze tylko nie wiem na jakie ale zobczcie sobie pokazuja jakieś ciało leżące na ziemi ale nie pamietamgo dokładnie i nie wiem czy to Gordon. Finito

grucha85

Pomyliło ci się grucha. To było ciało Rigg'a tego murzyna, który dostał maczugą od Xaviera.

ocenił(a) film na 7
Mr_Puzzle

Dokładnie, a wcześniej jeszcze leżała Laura. Gordona nie było w budynku.

MlodY

Jeśli ma ktoś piłę1 na dysku/płycie niech proszę zobaczy w którą nogę postrzelono jigsawa!

ocenił(a) film na 7
december_flower

Ja mam na płycie i widziałem, że w lewą!!!
Czyli nie na tą na która kuleje chirurg

MlodY

więc jak dla mnie wszystko jasne

kolejny genialny motyw wykorzystany przez twórców

december_flower

A pamiętacie co musiała zrobić Amanda zeby przetrwac? Znaleźć klucz w jelicie tego kolesia, któremu wstrzyknięto środek paraliżujący (ktoś wczesniej musiał mu tam go umieścić).
Jigsaw po prostu znał anatomię człowieka na wskroś (albo w przeszlosci był podobnie jak Gordon chirurgiem). Zresztą spójrzcie na jego pracownie (w 2 częsci) ile tam jest czaszek, protez i co podkreslam medykamentów!
Ciekawi mnie jeden fakt!
Kto stworzył te wszystkie pułapki w domu z 2 częsci (metalowe drzwi, stalowe pręty w oknach i drzwiach). On sam pewnie nie kiwnął palcem, bo przecież jak? Ponadto cały sprzęt komputerowy w jego "laboratorium"... Skoro nawet nie mogł na żądanie policji uklęnąć, a co najlepsze był podpięty do kroplówki i siedział na wózku inwalidzkim ( i tu powstaje kolejne pytanie- Kto w takim razie mu pomagał w tym wszystkim... czy tylko Amanda?A moze jednak Gordon dołączył się do tej paczki jakimś sposobem, chociaż mało prawdopodobne?A może jeszcze ktoś inny, o kim dowiemy się w 3 częsci). Zona albo szwagier?hehe. Przeciez jeszcze kilka częsci ma powstać..
No ale nie co dedukować. Na wszystko przyjdzie pora. Równiez odpowiedzi na wyzej postawione pytania :).

MlodY

MAM DOWOD ZE GORDON BĘDZIE W 3 CZĘSCI!
Looknijcie jeszcze raz na jego laboratorium w 2 częsci, jak został przyłapany. Są nawet 2 ujęcia pokazujące protęzę nogi , prawej nogi, tą którą odciął sobie doktorek!!!!!!!!!! Do tego dochodzi scena z kulejącym chirurgiem- widocznie doktorek mial zamontowaną tą protezę w momencie operacji. ( ponadto proteza musi być powyzej 2 stawu od miejsca złamania, czyli w tym przypadku Gordona w okolicy biodra!!) Wszystko wskazuje na to ze Gordon zaskoczy nas w kolejnej częsci!
Chyba temat mozna uznac za zamnknięty.

MlodY

Przyłączam się do waszego forum na temat "Dr Lawrence Gordon??"
Przejrzałem droge do tej łaźni w "Pile 2" i nie ma tam żadnego ciała!! Prawie na 100% doktora zabrał Jigsaw, ponieważ gdyby doktorek się uwolnił napewno zgłosił by się na jakieś psy, czy coś i były pokazany w drugiej części. Więc operacje wykonuje doktorek też prawie na 100% ocięta prawa stopa, na prawą noge kuleje operujący, więc jest prawie wszystko jasen. Chociaż dosyć tego domyślania się co będzie. Jesetm jednego pewien cokolwiek będziemy myśleć i tak "Piła 3" zaskoczy nas tak, że wszystkim szczeny opadną. Dla mnie Piła 1 i 2 to filmy w ocenie 10/10. Nic dodać nic ująć. Ja spokojnie czekam na Piłe 3, podejrzewam, że obejrze ją gdzieś na początku listopada, może znowu będzie TS-maven, dobrze wszystkim znana wesrja, bo napewno nie wytrzymam i obejrze najpierw w gorszej jakości ten film bo to istne cudo.
POZDRO dla wszystkich i dla " Młody z DG " za rozpoczęcie tematu.

ocenił(a) film na 2
Sub_Zero

powiem tylko, że wg mnie to byłoby bardzo naciągane, gdyby doktor pojawił się w następnej części jako czarny charakter...

ocenił(a) film na 7
Lubie_chipsy

Jakiś gosć na innym forum powiedział ze widział na DVD wypowiedzi reżyseró i to co się stało z Gordonem czy przeżył czy umarł maja sobie odpowiedzieć sami widzowie...

ocenił(a) film na 8
grucha85

Bardzo ciekawy temat... Bystre oko... faktycznie facet kulal, ale Jigsaw tez kulal bo przeciez caly czas siedzial pod kroplowka bo kiedys mial jakis wypadek i zachorowal na raka i umieral, ale fakt faktem ze doktor byl doktorem a Jigsaw pacjentem wiec raczej niedalby rady zamontowac mu kluczyka pod okiem, chociaz nie wydaje sie to takie trudne... Fakt - byloby to troche naciage gdyby okazalo sie ze w trzeciej czesci wystapilby doktorek bo w drugiej zadnej wzmianki o nim a tu raptem nawiazanie tak daleko do jedynki by bylo i nie wszyscy widzowie mogliby to skojarzyc. No coz, zadnego wytlumaczenia na smierc doktorka Gordona nie ma, mysle ze poprostu umarl sam po drodze bo sie wykrwawil na smierc i tyle...

ocenił(a) film na 7
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

To w takim razie dlaczego nie było go na korytarzu którym przechodziła najpierw Amanda z Danielem, a później detektyw Matthews. Nie sądze, że w takim stanie zdołał by wejść po drabince na końcu korytarza i znaleść wyjście z domu.
Ktoś go musiał z tamtąd zabrać, bo wszystkie pozostałe trupy zostały w budynku.

ocenił(a) film na 7
MlodY

moze poprostu nie pokazali jego ciala i tyle, moze o to chodzilo zeby sie pozastanawiac czy przezył czy nie zeby kazdy sobie sam dopisał to. Muszą normalnie pokazac cialo w filmie zeby wszyscy mieli jasność?? o to chodzi w tym filmie ze jest kilka wątków bez odpowiedzi i dlatego się ogląda nastepne części zeby zobaczyc czy pojawia sie odp.

ocenił(a) film na 7
grucha85

No ale ciała nie pokazali :) i dlatego kręce ten wątek :). Wszystkie trupy w chacie były, ale śladu (oprócz nogi ofcoz :) ) po gordonie nie było :)

ocenił(a) film na 7
MlodY

hehe na imdb też są prowadzone dyskusje na ten temat :D :
http://www.imdb.com/title/tt0489270/board/nest/34296351 [www.imdb.com/title/tt04 ...]

MlodY

Przeczytałem cały temat i wygląda na to, że macie rację.
W jedynce zakończenie było zaskakujące ponieważ w żadnym wypadku nie dało się go przewidzieć, natomiast nie zmienia to faktu, że było trochę naciągane. Przecież nikt nie przeleży na ziemi bez ruchu przez dobre kilka godzin.
W dwójce zakończenie przewidziałem już bardzo wcześnie i nie wiem co w nim miało być takiego zaskakującego. Przecież po 30 minutach rzeczą oczywistą jest, że to Amanda. Jak w jedynce jeszcze byłem skłonny uwierzyć w zakończenie tak tutaj wzbudziło ono tylko i wyłącznie śmiech.
Natomiast wszystko wskazuje na to, że twórcy "idąc za ciosem" w trzeciej części przywrócą do życia doktorka. To już jest tak kretyński i naciągany pomysł, że tylko i wyłącznie ze względu na swoją głupotę może być dla mnie zaskakujący. No nie oszukujmy się. W trzeciej części musi byc coś zaskakującego. Znając twóców musieli oni puścić do widza jakieś oczko żeby ten oglądając to później (już po seansie trojki) zobaczył jak "sprytnie" jest to uknute. Wszystko wskazuje na to, że Gordon powróci - wy rozmawiacie na ten temat, na IMDB jest wręcz burza. Musi w tym być jakaś prawda. Poza tym dziwne, że nie jest wytłumaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE historia dalszych losów Gordona, przecież to jest zrobione specjalnie. Panowie pokpili trochę sprawę skoro bez oglądania trzeciej części (nawet ani jednej sekundy z niej) przewidzieliście ich "haczyk".
Wygląda na to, że twórcy "Piły" jeszcze głębiej ugrzęźli w przymusie zaskakiwania widza niż Shyamalan, który właściwie wszystko wymyśli by widza zaskoczyć i zrobi taki marketing, że film będzie czymś zupełnie innym niż to czego oczekujemy. Niemniej jednak twóca "Szóstego zmysłu" w swoich filmach starał się nie przekraczać granicy zdrowego rozsądku, natomiast w "Pile" możliwe jest wszystko. Jak niby miał Gordon to przeżyć? Obciął sobie nogę - on musiał zemdleć natychmiast (jak wiadomo tak się nie stało) a potem (nie wiem) po 30 minutach umrzeć z powodu utraty krwi, aby przeżyć musialby bardzo szybko trafic do szpitala, natomiast wyglada na to ze przygarnal go Ukladanka. Bzdura. Przecież to jest kompletnie nielogiczne. Niby czemu miałby on z nim współpracowac? Przecież to nie ma żadnego logicznego uzasadnienia. Pewnie wymysla jakąś bajeczke (nawet na pewno) ze Układanka ma jego rodzinę, ale to i tak nic nie naprawia. Przecież to jest kosmicznie naciągane. Poza tym dla mnie niemożliwym jest by Gordona umieścili na liście płac (a chyba jednak muszą), więc może zmienią aktora grającego jego rolę i sprytnie wkręcą go w film. To by było jeszcze w miarę pomysłowe rozwiązanie.
Nie wpadłbym na to wszystko rzecz jasna gdyby nie ten wątek (gratuluję spostrzegawczości). Niemniej jednak po wymienieniu się tymi wszystkimi faktami możemy byc na 100% pewni, że Gordon stanie się pomocnikiem Układanki.

Albertino

"Przecież nikt nie przeleży na ziemi bez ruchu przez dobre kilka godzin". Albertino, ja gdzieś o tym czytałem, to jest możliwe. Jakieś narkotyki albo inne środki powodują, ze można właśnie leżeć bardzo długo bez ruchu i mieć świadomośc tego, co się dzieje.

Piłe II oglądałem dawno i średnio pamiętam ten film, ale mi się wydaje, że Jingsaw przez swoją chorobę w ogóle nie mógł chodzić (przecież cały czas był na wózku). Jak na początku filmu znalazła go policja, to też mowił, ze nie może wstać, a na filmie, gdy "operowął" swoją ofiarę chodził..(o ile dobrze pamiętam, bo nie jestem pewien).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones