PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 737
ocen
6,2 10 1 81737
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Ale pierwszej części nie dorównała i chyba ta seria powinna skończyć się właśnie tutaj, bo kontynuacje jakie są każdy widzi...

ocenił(a) film na 1
arcynik

Powinna zakończyć się po pierwszej. Piła 1 była średnia ale przynajmniej pomysł był ciekawy. Kolejne części są wtórne, a jedyne nowości to kolejne coraz głupsze pomysły na pułapki. I po co to wszystko? Oczywiście że dla kasy to wiem ale tak poza tym? W dodatku każda kolejna cześć jest nudniejsza od poprzedniej. I tak już wiemy o co chodzi więc zaskoczenia nie ma.

użytkownik usunięty
poka20

Dokładnie... 1, 2 i 3 gnoooy! 4, 5 i 6 nie ma...

poka20

jak jest nudniejsza, to po co oglądasz?

poka20

Każdy widzi to, co chce zobaczyć. :) Ty widzisz "coraz gorsze pomysły na pułapki" i nic poza tym. Szkoda, bo tak naprawdę cała seria "Piły" dotyczy tego co działo się w głowie Jigsaw'a. Jakie miał motywy, co było przyczyną i konsekwencją takich a nie innych wyborów itd. Pułapki i tortury to tylko ich następstwa.

ocenił(a) film na 6
k4PL

Tak BTW Piłe można potratkować jako 2 trylogie A 3D jako taki dodatek miły :D

użytkownik usunięty
arcynik

Niestety nie zgadzam się. Jest o wiele gorsza od Piła II, nic tylko pułapki, zemsta i operacja Johna - na tych wątkach kręci się cały flm, Nie ma w nim tajemniczości, złożoności, głębszego przybliżenia nam osobowości bohaterów, końcówka też nie powala tak samo jak w poprzednich częściach. Twórcy poszli na łatwiznę.

arcynik

A ja oglądam w ciągu - 1, 2 i właśnie skończyłam 3. Nie dość więc, że nie zgodzę się z tymi, którzy wnoszą o nieoglądanie następnych części (ludzie, nie dążycie do rozwiązań w zagadkach?? ;); tym samym, zgadzam się z k4PL) - trzeba je obejrzeć żeby zrozumieć całą machinerię umysłu Jigsaw'a), to jeszcze powiem, że apetyt rośnie - 1 i 2 obejrzałam jako "rozgrzewkę": co Jigsaw właściwie robi, 3 - level "osobisty" Jigsawa, teraz w 4 i dalej spodziewam się, że dostanę odpowiedź na pytanie, o co tak naprawdę Jigsawowi chodzi/bądź brak odpowiedzi = jest po prostu ostro popaprany! Will see...

trajektoria

Od czesci czwartej zmienili sie scenarzysci i niestety bywa tak ze im dalej w las tym gorzej (oczywiscie tylko momentami). Obejrzalem wszystkie czesci i musze powiedziec, ze czesci 4-7 sa slabsze od pierwszych trzech. Nie zmienia to jednak faktu, ze ostateczne zakonczenie bardzo mnie sie spodobalo, szkoda tylko, ze odwlekano to na (dopiero) 7 część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones