PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 728
ocen
6,2 10 1 81728
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Czytałam, że w Pile III jest nawiązanie do Elżbiety Batory, Krwawej Hrabiny. Oglądałam kiedyś tę część Piły, jednak jeszcze wtedy nie wiedziałam o EB (Elżbiecie Batory). Ten film, jak i inne części Piły, jest dla mnie strasznie ochydne, dlatego nie chcę oglądać go jeszcze raz i dokładnie się wszystkiemu przyglądać, by odnaleźć nawiązanie. Moja prośba, jezeli ktoś wie na czym polegało nawiązanie do EB to proszę o napisanie. A jakby ktoś oglądał Pile III i nagle natknął się na EB, to proszę o podanie mniej więcej, w której minucie filmu jest o niej mowa. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 7
paulina05.93

może chodzi o takie pierdoły jak np. zamrożenie Denicy Scott przez polewanie jej ciała wodą na mrozie (nawiązanie do jednej z metod tortur Elżbiety Batory). Hm nic innego nie przychodzi mi na myśl w tej chwili :-)

ocenił(a) film na 7
ROMAAAA

To miałoby sens. Wielkie dzięki.

ocenił(a) film na 8
paulina05.93

Może też chodzić o to, że Amanda szalała w tej części z dość okrutnymi pułapkami, z których za cholerę nie dało się uwolnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones