PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 298
ocen
6,0 10 1 64298
3,8 9
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Sam nie wiem czemu ja to ogladam. Przecież to jest poniżej wszelkiego pozomu może chciałem dać szanse temu filmowi może jednak zrobili cos w miare dobrego niestety film jest denny a dlaczego? a przez prosty sposób ze zadne tortury nie są w stanie mnie zaskoczyć (obrzydzić i owszem) tu musi powstac dobry scenariusz (raczej b. dobry) a nie pytania typu czy tą torturę wymyślił john czy nie a może Królik Bugs? gra sie zaczeła a kiedy sie skończy? u nas jest takie jedno słynne zdanie "KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDZ" i nie kręc kolejnych częsci. w sumie mnie dziwi jak paru osobom to cos sie podoba szczegolnie jak widzieli 1 ale każdy ma prawo;)do własnego zdania. moje jest zgoła odmienne. ale inaczej piła sie już nie może udać prosty wniosek nie zyje pomysłodawca. a czemu taki mały prosty przykład: teraz na samym początku sekcja i te sprawy i pierwsza kaseta detektyw columbo jej namiętnie słucha pózniej wciągnięcie do gry johna rambo(wersja - black) coś mi trocze zapachniało III częścią. w między czasie rozmowy z żonką pana Łamigówki nieustaszonego itd itd aż w końcu nawet na drzwiach napisali FINAL TEST no wiecie na wszelki aby wszyscy wiedzieli ze to kuniec. a to w tym finale? niby koledzy strzelają do siebie coś tam coś tam i nagle nasz detektyw coumbo wstaje (jakże wielkie zdziwienie nas ogarnia że aż strach)i okazuje sie naszym generalnym dyrygentem i wychodzi... do następnego budynku nakręcić kolejną część która wejdze zapewne wkrótce: PIŁA CXXXI a co ma do tego ten dowód otóż kończąc w jedynce nie wiedzieliśmy nic bo w sumie cały film zastanawialiśmy kim jest tajemniczy facet który za tym stoi kto to jest a my widzieliśmy dobre pół filmu i nikt nie widział w nim mordercy!!! a kiedy wstał to był szok i własnie do tego zmierzam praktycznie nie ma już czym nas zaskoczyc. tak poważnie nie poważnie mówiąc kotlet staje sie nie jadalny nie wspomne że szykują sie kolejne częsci i już niestety nie ma co sie oszukiwać ani oczekiwać wielkiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones