PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 281
ocen
6,0 10 1 64281
3,8 9
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Sądzę że piła to niezbyt dobry horror. Jest tam tylko dużo brutalności ale fabuły brak... Ciekaw jestem czy piła dalej się będzie rozwijać -> Piła 4, Piła 5, aż w końcu dogonią modę na sukces:/ Błeee

ocenił(a) film na 5
ClubFoller

Jezu jak mozna mylic Piłe z Hostelem :D Bo jesli mowisz ze nie ma fabuły to musisz miec Hostel na mysli... nom problem lezy glebiej jesli rzeczywiscie jej nie widzisz...

ocenił(a) film na 9
ClubFoller

i po co to napisałeś? dowartościowałeś się że bezsensownie film pojechałeś, choc tak naprawdę go nie znasz (mówisz że jest bez fabuły)? co za ludzie tu wchodzą

milosz18

hahahaha ten film nie ma fabuły ? O.o większej głupoty nie słyszałem, dziecko jeżeli nei wizisz fabuły w tym filmie tzn. że nie dojżałeś do oglądania takich filmów...

ocenił(a) film na 6
ClubFoller

właśnie, zgadzam się z przedmówcami - Piła filmem bez fabuły??? żartujesz chyba! To właśnie fabuła jest najmocniejszym punktem tego filmu i to właśnie przez tą fabułę ludzie chcą to oglądać!

ClubFoller

Sorki! Ludzie! Największe sorki. To wszystko najwyraźnniej napisał mój kuzyn kiedy zostawiłem sobie stronkę filmweba zminimalizowanego. Największe przeprosiny za niego. Głupio wyszło i jeszcze raz przepraszam za niego :/

ClubFoller

haha xD pozdro dla kuzyna hehe peace for you...

użytkownik usunięty
uxi88

Dla mnie piły zawsze były thrillerami, a nie horrorami. Z tym, że trójka kompletnie nieudana.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam sie!Jak wogóle można napisać na głównej stronie,że jest to horror,skoro serie to przede wszystkim trilery!!Jest troche rzeżni,ale to nie znaczy,że jest to od razu horror.Osobiście największe wrażenie zrobiła na mnie "jedynka",pozostałe mogą być

portnoy0

PILA HORROR 10/10 SUUUUPEEEEEEEERRRR HOOOOORRORRRRRR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones