PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 231
ocen
6,0 10 1 64231
3,8 9
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Jak można tak ładnie zaplanować wszystkie zagadki i fabułę i jednocześnie zapomnieć o tym, że czas wydarzeń się nie zgadza. Nie wiem co o tym myśleć, chyba że to nawiązanie do słów jigsawa "czas jest iluzją", ale to byłoby zbyt mocno naciągnięte.

FXSe7eN

Moim zdaniem wydarzenia z trójki i czwórki działy się równolegle, tak mi się przynajmniej wydaje

FXSe7eN

Dokładnie;/ nie wiem czy ja czegoś nie zrozumiałam, ale jak to możliwe, że Piła był już po sekcji zwłok gdzie znaleźli w jego żołądku kasetę (dzięki której wszystko ładnie dalej się potoczyło), a jednocześnie na końcu filmu leżał w miejscu, w ktorym skończyła się część 3? Wiem, że w tym filmie nie wszystko jest po kolei, ale dokładnie widać Hoffmana, który "uwolnił się" z krzesła i idzie do pomieszczenia gdzie leży martwy już Piła i inni...

ameliowa

Dobra, już nie ważne:P Ruszyłam głową i wszystko jasne:D

ameliowa

to mi wytłumacz :P bo zglupialem tez nie rozumiem

ameliowa

tłumacze sobie to tak ze sceny kiedy wyjmuja kasete z ciala Jigsawa na poczatku filmu to czasowo dzieje sie po tym jak Hoffman zamyka tego agenta i po... Saw V ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones