PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463661}

Piła V

Saw V
6,1 57 390
ocen
6,1 10 1 57390
4,4 11
ocen krytyków
Piła V
powrót do forum filmu Piła V

To jest jakiś upiorny żart, choroba umysłowa pomysłodawców przelana na kliszę korespondująca z jakimś zaburzeniem u kogoś, kto coś takiego ogląda. Po pierwszej minucie mi wystarczy.

użytkownik usunięty
robokopo

Zaiste gdyby zrobić piłę inaczej-obojętnie którą część- możnaby osiągnąć całkiem niezły efekt. Może nawet przesłanie. A tu takie coś... ni to horror ni thriller... takie pokraczne dziwadło.

ocenił(a) film na 1

Jest taki film "Siedem" z Bradem Pittem. To jest inteligentny wciągający thriller. "Piła" to jakieś dno dla prostactwa ze skrzywioną psychiką.

użytkownik usunięty
robokopo

Oglądałam ,,Siedem'' i przyznaje, że to dobry film. ,,Piła'' wygląda jak dzieło kogoś kto się dopiero uczy co i jak. Albo świerzo zwolnionego pracownika rzeźni :-P

robokopo

Piła to jedna z najlepszych serii i nie rozumiem jak można nie dostrzegać przesłania? Jak można nie widzieć tego, że tytułowy Jigsaw to osoba, która pokazuje nam najwyższą wartość, życie?

ocenił(a) film na 1
Qissiel

Już ja znam te "przesłania"... Nie przekonuje mnie to w ogóle. Pretensjonalne majaki.

robokopo

To nie jest trudne. Nie przekonuje Cie to? Twoje zdanie. Mnie nawet bardzo. W brutalny sposób pokazuje jak to gardzimy swoim życiem i co byśmy teraz zrobili gdyby się okazało, że sami znajdujemy się w takiej sytuacji.

ocenił(a) film na 9
robokopo

Koleś dałeś 1 a nie obejrzałeś do końca, albo daj sobie spokój z ocenianiem albo obejrz i oceń obiektywnie nie wzorując sie na ludziach którzy daja kazdemu filmowi 1 dla zasady, pomyśl troche.

ocenił(a) film na 1
karol10104

Nie, nie dam sobie spokoju. Ty sobie możesz dać spokój, jeżeli taka twoja wola.

ocenił(a) film na 9
robokopo

Denerwujace jest to że ludzie narzekają że jeden lub drugi film ma zawyzona ocene albo za niska jak ludzie oceniają pochopnie bez zastanowienia, nie dziwcie się pózniej że cięzko w tym natloku filmow znaleśc cos porzadnego.

karol10104

wlasnie dlatego dal 1. Bo tego szitu nikt normalny nie jest w stanie obejrzec do konca.

robokopo

Jeżeli zaczynasz oglądać film od piątej części to nie sposób się zachwycić... aczkolwiek sens i zamysł tej serii jest fenomenalny

ocenił(a) film na 1
Noizebeat

Moim zdaniem nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones