PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 670
ocen
6,1 10 1 47670
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Gdzie mam obejżec :'(

ocenił(a) film na 10

Mieszkam w Lublinie i w żadnym kinie nie będzie Piły VI nie wiem dlaczego... nie będzie nawet w największym kinie w Lublinie Cinema-City w którym wszystko zawsze było :..( Ale kurde ja to mam pecha a jakieś pół roku czekam i czekam i czekam na ten film a ty kilka dni przed premierą dowiaduję się ze NIE MA TEGO FILMU!!!!!!!! Ja normalnie tych co tak zrobili pozabijam... =/

ocenił(a) film na 7
Vixy

Jeżeli bardzo chcesz obejrzec ten film to proponuje Cinema city w Łodzi.Kawałek drogi jest ale co to dla człowieka który -czekał na ten film poł roku-.pozdrawiam

Vixy

Dlaczego nie ma tego filmu??? to chyba jakieś nieporozumienie. Skąd masz taką informacje? Ja również mieszkam w okolicy Lbn i zawsze oglądałem saw w cinema city lbn plaza. Jeżeli grają saw w innych kinach cinema city to i w lublinie powinien być seans. Widziałem nawet plakaty reklamujące saw6 w lbn. Jesteś na 100% pewny??? sprawdziłbym sam ale nie ma jeszcze podanego repertuaru na piątek.

Vixy

Nieeeeeeeeeeeeee !!!!!! powiedz, że to nieprawda !!!!
ja też jestem z lublina, czekam tyle czasu na film, który ma nie byc w
lbn?:O to chyba jakies jaja kurde sa, to lublin to az takie zadupie?
boszzzzz =/

monicz

właśnie sprawdziłem repertuar na piątek w cinema city i z wielkim niedowierzaniem i przykrością informuję że seansu saw6 nie będzie. Jeszcze dla pewności zadzwonie do do cinema city lbn plaza i dowiem się na 100%. Przecież to jakaś kpina. Nie wyobrażam sobie bym miał czekać kolejne pół roku aż wyjdzie na dvd. Człowiek z zachwytem odlicza ostatnie godziny do premiery, a tu dupa(za przeproszeniem)!!!!

John_Kramer

no to już jest apokalipsa =/ albo w cinema city szykują surprise i może na
halloween to dadzą albo ten lublin to już w ogóle kraina zapomniana przez
media.
Jak zadzwonisz do cinema city i bedziesz wiedziec cos wiecej to napisz ;>

monicz

jednak spełnił się najgorszy ze scenariuszy. zadzwoniłem do cinemacity i piły nie będzie. na pocieszenie mogę powiedzieć że próbują ściągnąć jedną z kopii do lublina i niedługo może wyświetlą w plazie. powiedzieli mi żebym sprawdzał co tydzień repertuar na ich stronce internetowej. jednak ja czekać długo niezamierzam. niech tylko zacznie krążyć dobra kopia w necie. co to za jakiś niefart? dostali 3 kopie na całą polske czy co????? lepiej niech kończą tą serie bo niedługo okaże się że saw 7 wogóle nie będzie dystrybuowany do polski.

ocenił(a) film na 10
John_Kramer

kurde to znaczy że piły w lublinie niema bo nie dostali? co za sit nie stać ich czy co... więcej płacą za prąd niż za jeden film... Ale dlaczego akurat pił? =

ocenił(a) film na 10
monicz

skąd wiem... no to tak przed nie mogłam we wtorek się doczekać żeby bilet zarezerwować więc napisała im na e-malla o której jest aktualizacja, bo chce zarezerwować miejsca na pilę =], a w odpowiedzi dostałam ze aktualizacja jest o 20.00 ale nie sety tego filmu nie będzie w cinema-city Lublin... myślałam że to pomyłka więc poczekałam do 20... patrze, patrze repertuar i widzę że piły VI nie mam więc wydarłam się na cały głos KURWA ZA ZA ZADUPIE xD
mam nadzieję że szybko będzie w internecie bo się załamie jak nie obejrzę =

ocenił(a) film na 1
Vixy

Na Twoim miejscu to najlepiej obejrzeć film w Pile.

h2o_79

h2o_79: hehe, dobry joke :p
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
Vixy

To w Lublinie Multikina nie macie? Przedwczoraj byla premierowa Piła 6.
Było super ;D

El3ktra

Jak tak bardzo chcesz obejrzeć ta Piłę,to przyjezdzaj do Siedlec do Nove Kino od wczoraj graja,około 120 km ale film by był zaliczony.tu link z info:http://www.novekino.pl/kina/siedlce/index.php?id=5

Vixy

Hej, ja zawsze oglądam filmy na STREFA-FILMU. PL Filmy są tam zawsze w najwyższej jakości, nie ma nagrywanych telefonem w kinie Nigdy nie zawiodła mnie ta strona, także gorąco polecam :D
strefa-filmu. pl/pila-vi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones