PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 670
ocen
6,1 10 1 47670
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Tak jak w temacie. Po takiej sobie części 3,4 i TRAGICZNEJ 5 (którą do tej pory uważam za
najgorszą, ale jeszcze nie oglądałem 3d, więc spodziewam się, że 5 awansuje) 6 jest baaardzo
dobra, Zarówno historyjka o firmie ubezpieczeniowej, jak i same powiązania między bohaterami i
pomysł z tym, żeby ten szef decydował o życiu innych super ! I gra aktorska nie jest już taka denna
jak w 5...

ocenił(a) film na 8
luko92

Zgadzam się jak najbardziej z Twoją opinią. Ta część ma ręce i nogi tak jak pierwsza część. Chociaż w przypadku tego filmu mówienie o rękach i nogach może przywoływać pewne niemiłe skojarzenia z fabułą hehe ;D Zdecydowanie 6-tka spaja fajnie pozostałe części i w przeciwieństwie np do 4, którą uważam za najsłabszą, jest do ogarnięcia.

ocenił(a) film na 6
luko92

W 100% się z tobą zgadzam. 1 i 2 to bardzo dobre filmy, 3 i 4 średnie, 5 tak jak ty napisałeś, bo była po prostu NUDNA, ale 6 część jest tak dobra jak 1 i 2. A o 7 części wolę nawet nie wspominać...

ocenił(a) film na 8
luko92

No 6 wymiata! Jedna z lepszych części.

ocenił(a) film na 9
luko92

tez uwazam ze genialnie złaczyli te wszsytkie wydarzenia, zgadzam sie ze czesc 5 to nieporozumienie ale reszta była ok :D

ocenił(a) film na 6
mortiaris

Ogólnie wszystkie Piły bardzo fajnie łączą się ze sobą. Jednak poza tymi nawiązaniami do poprzednich części i pokazywanie ich "od kuchni", to akcja rozgrywająca się w teraźniejszości jest dla mnie beznadziejna... Niemniej jednak szóstka też mi lepiej podeszła do gustu od dwóch poprzedniczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones