PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 806
ocen
6,1 10 1 47806
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Jestem bardzo ciekawy co takiego Jigsaw zaplanował. Odkąd przeczytałem nowego newsa z pierwszym opisem do piły6 to niedaje mi to spokoju. Rozkminiam sobie jaki może być finał ostatniej części. MAM NADZIEJĘ że scenarzyści pokażą nam na co ich stać i zaprezentują taki scenariusz jakiego jeszce w serii piła nie było. Ubolewam jedynie nad tym że ta cała przygopda SAW się kończy. I zamierzam tym razem nie iść do kina tylko zakupić sobie wydanie na dvdsaw6 i nierozfoliowywać jej tak długo jak tylko się da. Zawsze będe miał w podświadomosci że przedemną jeszce jedna część do obejrzenia. Uzależniłem się chyba już od tego filmu i niewyobrażam sobie że za rok niebędzie już premiery saw7. Tak więc zamierzam zwlekać z obejrzeniem saw6 jak najdłużej i trzymać zafoliowaną piłę(dvd)(chyba dam ją moim rodzicom na przetrzymanie żeby mnie nie kusiło). No chyba że zdarzyłby się jakiś cud i nakręciliby nastepną część SAW. pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones