PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 806
ocen
6,1 10 1 47806
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Piła VI to parodia Piły VI. hektolitry krwi są jeszcze bardziej męczące w 3d, a aktorzy i
scenarzyści chyba już się kompletnie pogubili. krzyczeć każdy potrafi i nie ocenia się na tej
podstawie gry aktorskiej, myślę, że konkretnych i chociaż "na jakimś" poziomie dialogów od
horroru z pewnością można oczekiwać. a co jest moim zdaniem najgorsze? twórcy mają
zero szacunku dla widza, karmiąc go takimi głupotami. w porównaniu z pierwszymi 2
częściami- w przenośni i dosłownie- śmiech na sali.
już nigdy, przenigdy nie pójdę do kina, żeby wspierać finansowo taki shit, bilety na 5 części
w zupełności wystarczą.

trupzkawiorem

to nie idź. a tak wogole to argumenty podaj.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

czytaj uważnie, to może zobaczysz je wyżej.

trupzkawiorem

ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 3
michalzawiski

a jednak widzę, że masz i to nie tylko ja tobie zarzucam.

skt84

przecież ty nic nie widzisz.

michalzawiski

Jesteś niesamowity. Chyba Cię kocham...

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

stare dobre powiedzenie mówi: use your brain. chociaż czasami.

trupzkawiorem

używaj argumentów do nawiązania dyskusji.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

gdybyś (ZNÓW) nie zauważył, właśnie takiego argumentu użyłam.
skończ w końcu ten cyrk, włącz sobie film i zrelaksuj się człowieku.

ocenił(a) film na 4
trupzkawiorem

Już w pierwszych częściach serwowano nieprawdopodobne idiotyzmy, tutaj mam wrażenie, że jest ich nieco mniej, aktorstwo poza Outerbridge'm i może Bellem bardzo słabe. Osobiście wolę horrory, czy raczej thrillery, zawierające kilka ton flaków mniej. Również krwi mogło być o jedną cysternę mniej. Moim zdaniem można obejrzeć jak już faktycznie nic lepszego nie ma, ale "finansować" to bym się bał. Nawet w czasach, kiedy widz nie lubi myśleć to jest to film dla wybijających się w tej dziedzinie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones