PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 836
ocen
6,1 10 1 47836
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

wg niepotwierdzonych informacji rolę samej piły w Pile 7 ma zagrać nie kto inny jak Jim Carrey. Reżyser Piły 7, Andrzej Wajda powiedział: " Tak.Dla Jima będzie to nie lada wyzwanie i nie lada gratka". No cóż czekamy z niecierpliwością.

ocenił(a) film na 5
paniczBartosz

ja słyszałem, że reżyserem Piły VII będzie Roman Polański, a akcja będzie się rozgrywała w jakimś opuszczonym więzieniu i będzie nawiązywała do tego grubasa z części IV.

ocenił(a) film na 6
joemaster

Romek pewnie zaczepi jakąś 13nastke i zacznie "Hello, I want to play ... in a doctor!!!"

Luqash

no nie wiem ... ja swoje informacje czerpalem naprawde z wiarygodnego zrodla. Nie chce teraz pisac z jakiego , ale na pewno wiecej dowiecie sie w jutrzejszym Fakcie.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

No fajnie. A zastanawiałeś się może przypadkiem, co robiła Twoja dziewczyna, podczas gdy Ty czerpałeś te informacje...hę ?

Dareckii

prawdopodobnie składała pozew o rozwód. dwa tygodnie temu,dzien po swoich 14 tych urodzinach, weszła mi z dziećmi do pokoju i zagroziła : "wybieraj ,albo ja ,albo nasza - klasa" . Cóż.. nie pozostawiła mi wyboru.

paniczBartosz

wydaje mi się ze Jim kiepsko zagra swoją role bo ten aktor słynie ze śmiesznych rol...

ocenił(a) film na 5
Ulaaa81

ja natomiast slyszalem ze pierwszy sezon pily zakonczy 7 epizod a zagraja w niej Al Pacino, Tom Hanks, Russel Crowe, wspomniany juz wyzej Jim Carrey oeaz Orlando Bloom wszyscy zacieraja juz rece na ten specialny epizod PILY!!

PS. wystep Robert De Niro stoi pod duzym znakiem zapytanie, wiec prosze nie rozsiewac glupich plotek !!!

ocenił(a) film na 10
dolce8

ja się tylko doczytałem że ma być to najbardziej krwawa piła z wszystkich dotychczasowych filmów

dolce8

tak zgadza się, też słyszałem że De Niro się wacha. Jest winien Hanksowi 30 zł i nie jest do konca przekonany, czy Hanks zdążył już zapomnieć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paniczBartosz

co by nie było ktoś będzie musiał ten bałagan po takiej masakrze jaka jest w filmie sprzątnąć, pewnie jakiś dwóch śmieciarzy w czerni i o tym może być piła VII.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones