PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557782}

Piła mechaniczna 3D

Texas Chainsaw 3D
4,9 12 662
oceny
4,9 10 1 12662
3,8 5
ocen krytyków
Piła mechaniczna 3D
powrót do forum filmu Piła mechaniczna 3D

1

ocenił(a) film na 1

za prawie-cycki.

ocenił(a) film na 1
skalp_el

całkowicie rozumiem ocenę xD

ocenił(a) film na 5
PatiOu

Przesadzacie :D
Przyjemnie się oglądało. Co prawda nie jako horror ale nie było aż tak źle.
Ciekaw jestem jakie oceny byście wystawili "Komodo kontra kobra" i innym gniotom, skoro temu filmowi wystawiacie 1 a on jest przy nich arcydziełem :)

ocenił(a) film na 6
reevox

Dlatego wlasnie tacy debile jak ci dwaj przed toba nie powinni miec prawa glosu na tym portalu.
Zgadzam sie z tym co napisales

ocenił(a) film na 8
Arto0X

Racja pajace wydziwiają.Film jest bardzo dobry,sporo akcji z piłą w roli głównej jak na serie przystało.Najlepsza akcja jak,Leatherface z Heather dowiedzieli się już ze są kuzynostwem i zaczęli razem działać i pozbywać się wrogów ;).Na plus również śliczna główna bohaterka.

ocenił(a) film na 5
PatiOu

Przesadzacie :D
Przyjemnie się oglądało. Co prawda nie jako horror ale nie było aż tak źle.
Ciekaw jestem jakie oceny byście wystawili "Komodo kontra kobra" i innym gniotom, skoro temu filmowi wystawiacie 1 a on jest przy nich arcydziełem :)

ocenił(a) film na 3
reevox

oglądałem gorsze filmy to prawda ale i ten niestety słabiutki.klimatu horroru nie było nawet odrobinę.niektóre akcje kiczowate wręcz.policjant kamerujący telefonem na żywo swoją akcję.sory to kpina z widzów

rafinho1986


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

PatiOu


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

użytkownik usunięty
skalp_el

Ale w prawie, żadnej maskarze nie było cycków xDD

skalp_el


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones