PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232994}

Piłki z jajami

Balls of Fury
5,5 4 455
ocen
5,5 10 1 4455
Piłki z jajami
powrót do forum filmu Piłki z jajami

ten film to czysta esencja debilizmu..
nawet american pie to przy tym badziewiu to coś niesamowitego..

jak można taki badziew puścić??? to jest coś pokroju "Postala" Uwego Bolla.. i reszty dna...
nie polecam, bo ten film to niesamowita strata czasu, dlatego go całego nie obejrzałem (tylko proszę nie piszcie, że ooo nie obejrzał i się wypowiada..)
tak ekstremalnej głupoty dawno nie widziałem.. to mega totalny odmóżdżacz.. chyba nawet filmy Uwego są lepsze:-)
1/10 zasłużone..

PS. szczerze to nie wiem jak Walken dał się namówić na rolę w takm GÓW***, szkoda mi tylko jego w tym animowanym badziewiu..

ocenił(a) film na 4
pawchm

Nie przejmuj się, nic nie straciłeś - piłki były, a co do jaj, hmm, rzecz względna.

ocenił(a) film na 8
pawchm

Widocznie Walker ma coś czego brakuje Tobie, poczucie humoru i dystans do SIebie:), film zajebisty, można się pośmiać a o to w tym chodzi. Bez urazy:)

ocenił(a) film na 7
maxreal

popieram:)

ocenił(a) film na 2
maxreal

Walken!
nie Walker

pawchm

to parodia "Wejścia smoka"

ocenił(a) film na 6
pawchm

A co do "Postal" to chociaż twórczość Uwe jest z reguły słaba, to akurat ten film mu się udał.

W ogóle ciekawa sprawa. Najpierw obejrzałem "Alone..." z miłości do takiej gry jeszcze z Amigi. Chodziło o inną grę, ale że historia była, strzelali fajnie, reszta uszła, to pomyślałem "OK".
Potem "Far Cry" z tego samego powodu i potworny zawód.

Bloodrayne tak w międzyczasie, coś tam, coś tam, nie pamiętam jak przeżyłem, liczy się sztuka. No i przynajmniej jedna kobieta mi się podobała.
Startowe podejście do filmu POTRAFI zmienić 3.8 na mocne 5.
Czyli ze 'słaby' na 'średni'. Tak żeby było wiadomo, że w mojej opinii, 10 daje się raz w życiu, a 1 podobnie.
Naprawdę, jeszcze za VHS w kilku wypożyczalniach obpożyczyłem absolutnie wszystkie horrory (co ciekawe, z każdą następną szło szybciej, widocznie ta pierwsza miała największy wybór) i obejrzałem pierwszy film w moim życiu, któremu dałbym 1, gdyby był Filmweb.
Pamiętam, że krew była dorysowywana kredką świecową do jakiegoś tchórza czy gronostaja. W każdym razie chodziło o seks.

Postem "Postal" postalem. Bardzo mi się spodobał. Dowiedziałem się kto zacz ów Uwe i zacząłem się wstydzić, że Alone mi się podobało, a o lasce z Bloodrayne'a nie wspomnę.

W międzyczasie polubiłem "Krwawą ucztę" i panią Diane Ayala Goldner. Z perspektywy odnoszę wrażenie, że to ja wymyśliłem "gender".

Wracam ja na Postal na Filmwebie i cóż moje oczy? Jest nas więcej!

Już założyłem temat w dyskusji o Piłce z jajami. W skrócie, film mi się NIE spodobał, więc dałem mu 6.

Powinienem był wspomnieć, że kiedy czytałem o ówUwe, to Postal był w nocniku.

Już 2 razy kliknąłem 'wyślij' i nic. Fascynujące.

ocenił(a) film na 6
dobryzlyibrzydki

Można wiedzieć o czym ty fandzolisz?

ocenił(a) film na 6
pawchm

Masz racje American pie o wiele lepsze nic przecież nie przebije dymania szarlotki ...wogóle co to za komedia jak nie jest o zbokach no nie?

A co do filmu Balls of Fury to mnie się podobał, oczywiście nie jest to jakieś arcydzieło ale na 6 gwiazdek moim zdaniem zasługuje ;)

pawchm

film to parodia filmu "Wejście smoka" z Bruce'm Lee

tytuł: "Balls of Fury" to parodia tytułu "Fist of Fury" z Bruce'm Lee (jakoś nie zdążyłem obejrzeć)

to,
że ślepy nauczyciel pingponga miał zakaz uczenia "nie-Chińczyków" i wystawił swojego ucznia do pojedynku pingponga to aluzja do tego, że Bruce Lee (jak wszyscy) miał zakaz uczenia kung-fu nie-Chińczyków i musiał stoczyć walkę kung-fu o pozwolenie na nauczanie kung-fu nie-Chińczyków (czyli "białych', Murzynów, Japończyków etc.)

Wladca_Piersicieni

miejsce pojedynku z dziewczynką nazywało się "jaskinia smoka"
"dragon" usłyszałem wyraźnie, "jaskinia" była przytłumiona przez polskiego lektora, ale NIE brzmiało to "cave"
MOŻE "antre" = "jaskinia" (old-fashioned)
https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=antre
wymawia się podobnie, jak "enter" :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones