PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812540}
5,4 16 673
oceny
5,4 10 1 16673
4,1 24
oceny krytyków
Piłsudski
powrót do forum filmu Piłsudski

Jest tutaj wiele rzeczy, które mnie zaskakuje, chociażby dobór aktorów. Ale np. klip Organka z Ostrym, mimo, że to połączenie mocno nietuzinkowe , to mi się podoba. Może dlatego, że przełamuje jakieś schematy.

maksymiliankolbus

No ta mieszanka gatunków muzycznych mnie zaskoczyła bardziej na plus, niż na minus. Fajnie wpisuje się w klimat zapowiedzi. Ciekawa jestem repertuaru w całym filmie. Czy dadzą nam jeszcze nowe, intrygujące połączenia, a może zostaną przy tej dwójce. Czas pokaże

Daria_Majewska_fw

Pozostaje mieć nadzieję, że film zaskoczy nas tak samo (w pozytywny sposób) jak połączenie muzyki rockowej z rapem w kawałku promującym. Mnie osobiście sam kawałek przekonuje, ale wiadomo, trzeba poczekać jeszcze na premierę

kapustka7

Dokładnie, poczekajmy do premiery. :)

maksymiliankolbus

Taki duet nie jest oczywistym wyborem do filmu historycznego i to o takim człowieku. Jednak połączenie współczesnego brzmienia z tematem filmu tworzy ciekawe połączenie. Mnie to zachęciło do obejrzenia filmu.

maksymiliankolbus

ktoś miał nie lada odwagę, że poszedł w tym kierunku przy filmie o Marszałku ;) jak dla mnie wyszło to ciekawie i co więcej może przez to film bardziej trafi do młodszego odbiorcy ... trochę historii w kinie w sumie młodzieży nie zaszkodzi ;)

pawelP84

Zdecydowanie nie zaszkodzi, a wręcz urozmaici wkuwanie suchych faktów i dat. Jestem jak najbardziej za tworzeniem tego typu filmów. Tym bardziej, że do młodzieży można jeszcze trafić jedynie muzyką. W tym przypadku - świetny utwór!

pawelP84

Myślę, że ten kawałek może nawet pomóc w dotarciu, w końcu oni słuchają tylko rapu. Fajny klimat, odważna decyzja, ale myślę,z e na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones