PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=422148}

The Perfect World of Kai

Piano no Mori
7,7 839
ocen
7,7 10 1 839
Piano no Mori
powrót do forum filmu Piano no Mori

Anime oglądam od przypadku do przypadku, więc nie znam się także na tym gatunku. Niemniej jednak cieszę się, że tą bajkę przypadkowo obejrzałem ;)bowiem jest to całkiem ciekawa i inspirująca opowieść o tym, co stanowi istotę muzyki - jej moc i piękno. Mógłbym rzec, że to "standardowa" japońska animacja, jednakże przyprawiona wieloma wspaniałymi perełkami muzyki klasycznej, dzięki czemu ta niepozorna produkcja może zachwycić, zwłaszcza miłośników muzyki.

parura

podpisuję się obiema rękami

co za krótki>
tyle miałem do powiedzenia

ocenił(a) film na 9
jedzumichala

Ekstra anime o talencie muzycznym wrodzonym i wyuczonym. Myślę, że nawet małym dzieciom można je pokazywać. Bardzo pozytywny obraz, świetna muzyka.

ocenił(a) film na 9
parura

Racja. Nie jestem muzykiem profesjonalnym, ale kocham muzykę, ogólnie uważam się za artystę. I film mnie kompletnie oczarował, świetnie ukazuje istotę bycia artystą przez duże A. Pokazałam też ten film osobie, dla której muzyka jest tylko zbiorem dźwięków w radiu, hałasem, tłem. Ona tego nie zrozumiała.
Dlatego tak jak osoba wyżej, podpisuję się pod postem obiema rękami. I nogami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones