PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8630}
6,8 4 015
ocen
6,8 10 1 4015
5,3 3
oceny krytyków
Picasso twórca i niszczyciel
powrót do forum filmu Picasso - twórca i niszczyciel

Nie sugerujcie...

użytkownik usunięty

Nie sugerujcie się opiniami tu na forum, ja sama omal nie obejrzałabym tego filmu po przeczytaniu komentarzy innych użytkowników. Film jest naprawdę rewelacyjny, życie Picassa zostało opowiedziane w bardzo ciekawy sposób. POLECAM!

Filmu jeszcze nie obejrzałem. Ale co do komentarzy masz rację. Niektóre bardzo dobre filmy są komentowane bardzo negatywnie przez większość ludzi, ale to wynika z tego że ktoś nie zrozumiał filmu a nie że film jest słaby. Pozwolę sobie zacytować Jack'a Nicholsona z filmu "Choć goni nas czas": "Życie nauczyło mnie że 95% zawsze nie ma racji" :) Mam zamiar obejrzeć film i sądząc po obsadzie nie zawiodę się.

ocenił(a) film na 6
Szeryf_Rottingham

Szkoda, że comet007 zapomniała podzielić się wrażeniami po obejrzeniu filmu;).
Film , jak film, oglądałem lepsze . Zgadzam się z komentarzami. Film jest tylko niezły.
Ja powiem, że mnie, generalnie , fil webowe komentarze nie zawodzą . Jeśli film ma ocenę 'słaby", to faktycznie w 9 przypadkach na 10- jest słaby .

pirks4

Jeżeli w 9/10 przypadkach to znaczy że oceny zawodzą,według Twojej wypowiedzi jeden film na 10 ma zaniżoną ocenę.Zgadzam się z założycielem,nie ma co kierować się ocenami.Ocenami kierują się Ci którzy uważają że większość ludzi musi mieć takie samo zdanie jak "ja",osobiście uważam że większości mogą podobać się inne filmy niż mnie.

Wczoraj obejrzałam ten film i bardzo mi się podobał. Często dobre filmy są dość słabo oceniane, a szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones