PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750}

Piekielna głębia

Deep Blue Sea
5,8 23 313
ocen
5,8 10 1 23313
3,0 5
ocen krytyków
Piekielna głębia
powrót do forum filmu Piekielna głębia

Jak wszem i wobec wiadomo, jestem miłośnikiem filmów z rekinami w roli głównej więc jak tylko rzuciłam okiem na repertuar na nowy tydzień to zaraz mi to wpadło w oko, szczególne podziękowania ślę Valdziowi.
Ostatnimi czasy obijałam się na potęgę w oglądaniu czegokolwiek ze względu na "udomowionego męża", znaczy się siedzącego 4 tyg na L4 :) A jakoż w środę już wybywa do pracy to wypada nadrabiać w tej dziedzinie czas świąteczny i noworoczny :)

Rekiny z morderczym DNA...
Tropikalna burza..
Platforma badawcza z tajemniczymi laboratoriami...

Jesteś fanem filmów klasy Z? Lubisz oglądać absurdy kina? Nie masz co robić w domu po 21.30? Znudziły Ci się mdławe melodramaty w wiadomościach i na kanałach filmowych?

Zapraszam na seans!!! :)))))))))))))))))))))))))))

ŚRODA, 15.01 o 21:35, TVN :D

hapibo

Tylko od razu mówię, że za wielu absurdów czy głupot tu nie będzie, spodziewaj się całkiem porządnego filmu. Narzekają na niego tylko Ci, którzy nie widzieli filmów typu "Megarekin kontra Krokozaurus" czy "Atak rekinów: Megalodon".

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

no ej, prawie 60% to nie może być kicha:))))))))))))))))))))))))
ja sie nigdy niczego z reszta nie spodziewam, jestem otwarta na wszystko!!!! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cotypowiesz

A widziałeś jakiegoś Megarekina? Megalodona? Superrekina? Rekina cycojada? Rekina widmo lub śniegowego?
Abo..................
Mordercze ORŁY?????

Katharsisss

Daj spokój, wiadomo że nie bo to przecież "kino dla bezmózgów" ;)

Tylko wiesz, czego nie rozumiem? Czemu ludzie tak chętnie publicznie powtarzają rady które usłyszeli od swoich psychologów :D

Valdoraptor23

Właśnie nie rozumiałem o co mu właściwie chodzi? Jesteś bezmózgiem bo nazwałeś ten film porządnym? Czy może to jakiś skryty fan przedkładający cycojady nad piekielną głębie i zdenerwowałeś go porównaniem?

Katharsisss

Wiesz, jakiej argumentacji możesz oczekiwać od kogoś, kto będąc dla Ciebie kimś totalnie obcym podchodzi do Ciebie na ulicy, gdy z kimś rozmawiasz i w pierwszym zdaniu już Cię obraża a do tego wypowiada się jakby cokolwiek o Tobie wiedział? :) To zwykły losowy generator zaczepek, przejrzyj wypowiedzi, i tyle :)

No to czas "pooglądać książki" wedle rady, poszukam takiej z obrazkami żeby mnie głowa nie rozbolała xD

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

buhahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))))))) może se te literki masz pooglądać, nie obrazki :)
buhahahahahahahahahahah!

ocenił(a) film na 8
hapibo

rekin na smyczy!!! :))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
hapibo

Przeciez Piekienla Glebia to nie jest film klasy Z...Absolutne kino z najwyzszej polki:fenomenalny bieg wydarzen,muzyka,akcja,z reszta od kiedy takich aktorow mozna w najnizszej klasie zobaczyc?

ocenił(a) film na 8
olejoo

no nie jest, nie jest! choć "dupy nie urywa", bywały lepsze hahahahahahaha. Nawet obsada tego nie ratuje :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Jeden z moich ulubieńszych filmów! ;)

hapibo

Powiem tak: od "Morderczych Karaluchów" gorsze są tylko "Gulczas, jak myślisz?" oraz "Yyyyrek kosmiczna nominacja". Jak widzicie, dno mojej "filmowej studni" mam jasno określone.

Sony_West

Też tak miałem, ale co jakiś czas następuje u mnie poszerzenie tego poziomu xD Obecnie to Birdemic 1 i 2.

Valdoraptor23

Musimy zobaczyć jeszcze The amazing Bulk

Katharsisss

Boję się xD

ocenił(a) film na 8
Sony_West

mordercze karaluchy??? nie miałam jeszcze okazji spotkać się z tym filmem :)
oby puls to kiedys zapowiedzial... albo chociaz tele 5 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones