PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750}

Piekielna głębia

Deep Blue Sea
5,8 23 314
ocen
5,8 10 1 23314
3,0 5
ocen krytyków
Piekielna głębia
powrót do forum filmu Piekielna głębia

nie wiem ludzie co wy w nim widzicie ślepy by widział że te efekty to tania komputerówka żałosny był ten film i wgl. nie straszny jedno wielkie gówno a bohaterowie to hyba mają po 1000 hp.

ocenił(a) film na 7
szymonex3110

Wszyscy twoim zdaniem go chwalą, a ma miejsce prawie upokarzające. 5138 . Filmu z taką cyferką jeszcze nie oglądałem. I pomyśleć że grał w nim Samuel Jackson. to jego jeden z najgorzej ocenionych filmów.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
olejoo

zgadzam sie z toba kolego film ma juz swoje lata ale jest naprawde ciekawy

ocenił(a) film na 7
szymonex3110

nie dla ciebie takie filmy, wracaj do wieczorynki!!!

ocenił(a) film na 3
Battle

problem w tym że ten film to właśnie taka wieczorynka. ten film obfituje w niedorzeczności, a fabuła jest jak wydmuszka, płytka, banalna i zmyślona na poczekaniu.

ocenił(a) film na 3
szymonex3110

chyba to pisze się inaczej, a bohaterowie wcale nie sa tacy nieśmiertelni

szymonex3110

powiedział gość, który Komornikowi dał 1, a Jestem bogiem 9 na 10. Nie wspominając o jednej wielkiej animacji komputerowej Ekspres polarny 10/10. Urodzony krytyk buhahaa - śmiech na sali.

ocenił(a) film na 9
szymonex3110

Jak na tamte lata to totalna rewelacja, na dużym ekranie to było mistrzostwo świata. Filmy o podobnej tematyce, które teraz powstają (przy obecnej technice) są daleko w tyle.

ocenił(a) film na 7
szymonex3110

8/10 , jeśli nie podzielasz oceny to podaj tytuł innego filmu w tym klimacie i gatunku, chętnie go obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones