PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690160}

Piekielna misja

Extraction
4,7 419
ocen
4,7 10 1 419

Piekielna misja
powrót do forum filmu Piekielna misja

akcji otrzymujemy aż nadto, lecz fabularnie wieje od tego wszystkiego nudą. Bezpłciowo i bez przytupu. 4/10.

manuka

a dla mnie akcja tragedia ten kop z półobrotu z kolan który wytrącił polcijantowi pistolet w 5 minucie filmu zepsuł mi odbiór do końća, nienawidze debilizmów w filmach

ocenił(a) film na 2
manuka

Jeśli to była "realizacyjnie" b. dobra B-klasa, to chyba oglądaliśmy inne filmy B-klasy...Proponuję seans większości (wczesnych lata 80-90) filmów Chucka Norrisa, wczesnego Seagala, Lundgrena czy Van Damma - to były b. dobre, pod każdym względem filmy akcji klasy B...

ocenił(a) film na 4
RogerVerbalKint

wówczas to były filmy akcji klasy A ;-) gwoli ścisłości; klasy ewoluują ....

ocenił(a) film na 2
manuka

Wczesne Norrisy i VanDammy (może poza Krwawym sportem i Uniwersalnym Żołnierzem) nigdy nie były klasą A. Z Seagalem może Nico i Liberatory można pod A na siłę podciągnąć, zaś po Mrocznej dzielnicy to już równia pochyła w kierunku klasy Z...
W epoce "wideło" wraz z kolegami z klasy i podwórka łykaliśmy wszystko jak młode pelikany (do dziś Commando, obejrzany co najmniej 150 razy, to obiekt kultu, choć klasą A też bym go nie nazwał). Co do ewolucji klas - sprawa jest skomplikowana - dzisiejsze wysokobudżetowe papki w CGI (vel seria Transformes, czy z innej parafii Fast and furious powyżej 3 części) to dla mnie na pewno nie jest klasa A - nawet nie określę "klasy" tych odmóżdżaczy...

ocenił(a) film na 4
RogerVerbalKint

niestety poziom scenariusza nie decyduje dziś o zaklasyfikowaniu; decyduje budżet i tylko budżet; także dyskusja z Panem wydaje się jałowa; jakkolwiek oczywiście nie twierdzę, że nie podzielam Pańskiego sentymentu dla kina lat 80-90...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones