PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438411}

Pielęgniarki

Suay Laak Sai
4,3 203
oceny
4,3 10 1 203
Pielęgniarki
powrót do forum filmu Pielęgniarki

Oceniam na 2, bo widziałam kilka znacznie gorszych filmów, które oceniłam na 1. Cały film pełen scen tak głupich, że aż śmiesznych (a niby mających przerażać), czasami na chwilę tworzył się dobry klimat, ale już po 2-3 minutach psuła go kolejna głupia scena, jak np. dziewczyna z torebką na głowie albo martwy płód, który nagle zaryczał i wyskoczył ze słoja wprost do czyjegoś gardła.....straszne bzdury. A, nie wiem, kto wymyślił charakteryzację głównego straszydła,kto pomalował je na czarno, ale przez to śmieszyło każde jego pojawienie się na ekranie.Za to zakończenie nawet mi się podobało, może nie było na wysokim poziomie, ale na pewno było o wiele lepsze od całego, komicznego wręcz filmu.

chica guapa

Geniuszu... widać, że nie załapałaś. Właśnie o to chodziło w tym filmie, on nie miał straszyć, tylko śmieszyć ;)

Dewan

Ten film ani nie straszył ani nie śmieszył, po prostu był słaby.

ocenił(a) film na 1
chica guapa

Oglądałem (o ile to ten film) tą szmirę już jakiś czas temu.. Dla pewności zapytam się - czy to czasem nie ten film, gdzie laska miała przyszytą torebkę na głowę czy coś takiego i nie mogła jej zdjąć ;> ? Na końcu wybiegają chyba w końcu z tego szpitala.

RockyOne

Tak, to dokładnie ten film:) A zakończenia sama już teraz nie pamiętam, wydaje mi się, że dziewczyna wyszła, ale w końcu i tak nie przeżyła.

ocenił(a) film na 1
chica guapa

Serdeczne dzięki za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones