PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039375}
5,3 15 677
ocen
5,3 10 1 15677
3,6 11
ocen krytyków
Piep*zyć Mickiewicza
powrót do forum filmu Piep*zyć Mickiewicza

Nie jest to raczej film, który obejrzałabym z własnej inicjatywy. Po zwiastunie, który widziałam w kinie jestem o tym przekonana. W polskich filmach 'o młodzieży' tak bardzo widać brak pojęcia o niej, o języku, o charakterze, nawet o tym co noszą.

nuitt

Wlasnie widzialem zwiastun w kinach jak bylem na Chlopach (swoja droga calkiem dobry film) i czuje sie wrecz zbrukany ze musialem to ogladac. Zwiastun byl tak zenujacy ze nabralem w trakcie jego ogladania ochoty zeby wziac prysznic.

wiatro

Kilka godzin szorowania, żeby zmyć to z siebie.

wiatro

Idealnie oddałeś to co czułam

ocenił(a) film na 9
nuitt

akurat muszę się nie zgodzić, sama należę do "młodzieży" i z mojej perspektywy zostało to bardzo dobrze przedstawione, co faktycznie w polsce jest rzadkością :)

Ginny16

no chyba jednak nie. nie cała młodzież zachowuje się jak w paradokumentach Polsatu

ocenił(a) film na 9
a__s

w paradokumentach polsatu język jest o wiele gorzej skonstruowany i gra jest na niskim poziomie, jednak tutaj język faktycznie jest dopasowany do młodych ludzi, do szkoły chodzę to wiem

ocenił(a) film na 8
Ginny16

Mojej 15-letniej córce, też się bardzo podobał. Ale tutaj ci będą wmawiać że mimo że chodzisz do szkoły to nie wiesz jak to wygląda.

ocenił(a) film na 8
a__s

Rzecz w tym że nie chodziło tu o to, żeby pokazać całą młodzież tylko jedną klasę. I mając córkę zbuntowaną nastolatkę napiszę że film jej się bardzo podobał

Ginny16

Ja też jestem młodzież 28 yo kid.

nuitt

jak to jest, że na takie tematy wypowiadają się boomerzy, którzy nie wiedzą jaka to jest dokładnie dzisiejsza młodzież i oceniają ją na podstawie doznań ze swoich młodzieńczych lat? :p

XdekHckr

Chyba po prostu dlatego ze 16 latki nie zrobią sami o sobie filmu wysokobudżetowego i zabierają się za to boomerzy na podstawie swoich wyobrażeń na podstawie swoich młodzieńczych lat?

damkola

Mam 28 yo i jestem kidem. Młodzież.

XdekHckr

Ja mam 28 yo i nie jestem boomerem tylko kidem. Pants low.

XdekHckr

Chyba nie mówisz o mnie. Nie jestem boomerem.

nuitt

Bo taka prawda xD pooglądaj matura i bzdura. Przecież teraz malolaci nie wiedzą gdzie leżą Czechy, albo który kontynent gdzie leży bądź nie umieją poprawnie napisać "mężczyzna"

ocenił(a) film na 10
nuitt

A ja obejrzałem ten film z własnej inicjatywy na netflixie i proponuję aby wyciągnęła pani kij od szczotki z dupy pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones