PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99061}

Pierścień śmierci

Death Ring
5,4 111
ocen
5,4 10 1 111
Pierścień śmierci
powrót do forum filmu Pierścień śmierci

FILM calkiem niezly, oprocz szeregu niedociagniec ogladnalem go. Szkoda ze nikt o nim nie slyszal i dopiero dzis pojawiaja sie komentarze :P film polecam ;-) jako prezent dla nielubianych sasiadow :P

prymon85

(wycinek z mojego blogaska na fw) :)

TAKIEGO FILMU SZUKAM..może ktoś będzie potrafił mi pomóc :)

...widzialem go jak mialem jakies 7-8 lat równiez na video
Film z gatunku sensacja, ale to taka troche dziwna sensacja była...

Rok filmu nie wiem, ale były to lata prawdopodobnie "alphaville" :) nie wiem 86-90 coś takiego może ze 2-3 lata wstecz lub troszke w przód..ale nie później niż 92:)

Rzecz sie dzieje tak jakby w średniowieczu pewnego rodzaju(tak mi sie wydaje ale tego nie jestem pewien -tym bardziej ze byli tam ludzie "wiezniowie" którzy musieli by przybyc z przyszlosci czyli z lat 90 :)...ogólnie mieli wredne łachy brudne na sobie (film troche w klimacie "Nieśmiertelnego" z Lambertem) ogólnie tereny są takie zamkowe średniowieczne itd...jakieś bazary w mieście za murami itd...wiecie o czym mówie :)

I teraz najważniejsze: fabuła

Z tego co pamietam to był motyw że kilku gości zostało skazanych na kare...ale nie byle jaka kare (z tego co pamietam - moze sie troche myle ale to co teraz napisze to juz jest na 100% ok.)
Musieli z miasta w którym sie znajdowali dotrzec gdzies daleko chyba do innego miasta, albo gdzieś tam nie wiem i wtedy byliby wolni (tak to sobie tłumacze) i jest tak ludzie skazani wyruszaja w podróż..a za nimi pościg :) gonią ich - kolejno giną ludzie...
nagle
trafiają do jakiegoś innego zamku/miasta (tam jakiś bazar dziwny jest ni to rynek nie inne g***, kamienne schody mury itd.. i tam ogólnie mieszkancy jacys zombie sa, ich atakują i tak dalej jest rzeźnia ogólnie (z tego co pamietam) i nagle jeden ziom z tych uciekinierów wskakuje na jakiegoś "kozła" (nie żywego tylko !gimnastycznego!) staje na rękach i zaczyna tą gromade nawalac buciorami po ich brudnych pyskach :) !!taki motyw!!

i to tyle co pamietam, ale ten motyw "z kozłem i kolesiem gimnastykiem" zapamietałem :)

to tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones