PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105273}
6,7 763
oceny
6,7 10 1 763
Pierścień księżnej Anny
powrót do forum filmu Pierścień księżnej Anny

Film rewelacyjny...

ocenił(a) film na 10

... jak na tamte czasy. Mnie strasznie wciągną, a ta "nowoczesność" typu telefon czy alarm w średniowieczu przywieziona przez chłopców po prostu super ;D Ciekawe zdarzenia i ogólnie super. Polecam!!! ;)

ocenił(a) film na 7
dxxxx17

Fakt - biorac pod uwage w jakich latach powstal - film kozacki :D Czasem leci na TV Polonia albo na regionalnej.

ocenił(a) film na 9
SALADYN

Niestety nie mogę się na niego natknąć

ocenił(a) film na 7
dxxxx17

Klasyka.
Takim filmem bardziej można było zachęcić uczniów do uczenia się historii i wojnie polsko-krzyżackiej niż nudne lekcje w szkole podstawowej. Trącą myszką niektóre rzeczy, pewne dłużyzny można było lepiej wykorzystać, ale jak na lata 70 film genialny.
Przygody z podróżami w czasie na myśl przynoszą mi komiksy Tytusa, Romka i Atomka, tamten komiks uczył bawiąc, film spełnia tą samą rolę i chwała mu za to!

ocenił(a) film na 7
Irish_Americ

Film jest swietny i bardzo wciągający.
Moim zdaniem przydałby sie remake
Można go porównac do filmu Goscie Goscie

ocenił(a) film na 7
giovanni50

no, remake byłby bardzo potrzebny, o wiele więcej ludzi by go oglądało i byłyby wyższe oceny, ten film na to zasługuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
eagee

Kpina? Remake. Bez aktorów rodzaju młodych Matałowskiego i Stroińskiego czy dojrzałych Milskiego, Szalawskiego, Fabisiaka, Schmidta, Płotnickiego, Kociniaka? Obecne popłuczyny, co chcą być nazywane aktorami niech się szmacą dalej w telenowelach i tak koło talentu nawet nie stali.

ocenił(a) film na 9
Robert800520

Dokładnie! Takich aktorów już prawie nie ma. Do tego jakieś komputerowe badziewie by dali. Zamiast remaku niech oryginał częściej emitują

ocenił(a) film na 9
eagee

Lepiej niech oryginał częściej emitują:)

ocenił(a) film na 7
dxxxx17

ja miałam podobnie... też bardzo mnie wciągnął... to ukochany film z mojego dzieciństwa....
uwielbiałam jego fabułę, zagadkowość, fajny i lekki humor, a także - aktorów...
nie jest jakoś specjalnie ambitnym dziełem, ale.... :
polecam jako dobre kino familijne...

ocenił(a) film na 9
dxxxx17

Zgadzam się! super kino, szkoda, ze go nigdzie nie emitują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones