PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=198123}
6,5 2
oceny
6,5 10 1 2

Pierino torna a scuola
powrót do forum filmu Pierino torna a scuola

Pierino wali dowcipami jak z rękawa.Oto pare z nich:Telewizja nigdy nie zastąpi gazety.Tak?Tak.Spróbuj zabić muche telewizorem hehehe.Dzisiaj mnie wygonili z basenu bo nasikałem do wody.Ale to robią wszyscy.Wiem,ale nie z trampoliny hehehe.Boje sie latać samolotem.Ależ wszystko jest napisane w przeznaczeniu,jak sie ma coś stać to sie stanie w pociągu samochodzie w domu czy na ulicy.Wszystko jest zapisane w gwiazdach,jak nadejdzie twoja pora......Tak a jak nadejdzie pora pilota,to co bedzie miało do rzeczy moje przeznaczenie? hehehe.Panie Janie panie Janie!Nadaremno pan przychodzi narzekać ciągle że prezerwatywy panu spadają.To nie wina prezerwatyw,musi w końcu pan to pojąć.Wiem wiem,ale ty wiesz czyja to wina.Dziadek wskazuje niebo.Po czym mówi.Moim zdaniem zamiast stworzyć 32 zęby i jednego ptaszka powinien stworzyć jeden ząb i 32 ptaszki.Tak,masz racje,ale 64 jaja gdzie byś zmieścił? hehehe.I Polski akcent.Jaka jest różnica między Polakiem a Włochem,którzy rzucili sie z wieżowca?Który spadnie pierwszy?Powinni spaść równo.Nie! Spadnie pierwszy Włoch dlatego że Polak zatrzyma sie myć szyby.hehehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones