PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559359}

Pierwsza piątka

Top Five
5,5 2 091
ocen
5,5 10 1 2091
5,7 3
oceny krytyków
Pierwsza piątka
powrót do forum filmu Pierwsza piątka

Początek filmu jest taki sobie ale w miarę akcja się rozkręca , momentami ostry humor i surowy ,ale zaskakuje bardzo pozytywnie. Jeśli ktoś widział filmy z ch. rockiem wcześniej ... jest to coś trochę innego niż można by się spodziewać ale jak już wcześniej napisałem na pozytywnie, Rosarie dawson wyszła naturalnie , reszta aktorów wymieniona w obsadzie to tylko epizody ale zgrabnie wkomponowane.
Polecam .

ocenił(a) film na 8
beloved1

zgadzam się z Twoją opinią :)
Dobrze, że pojawia się coraz więcej filmów pokazujących sztuczność wykreowanych przez media wizerunków i to jak naprawdę takie życie wygląda z perspektywy tych "gwiazd". Jak tak sobie teraz myślę to dużo filmów, które ostatnio widziałam miało ten motyw :)

ocenił(a) film na 7
beloved1

To trzeci film wyreżyserowany przez Rocka, wcześniejsze to "Przywódca" oraz "Chyba Jednak Kocham Swoją Żonę", oba dobre ! "Top Five" - bardzo dobry film. Podobał mi się, Rock, zawsze przemycie coś wartościowego :) I epizody Sandlera, Goldberg i DMX'a :)))

beloved1

Bardzo średni film i nie śmieszny jak na Chris Rocka 5/10 to max dałbym nizej gdyby nie dobra muza i kilka gwiazd kina i Muzy, a tak w ogóle to te występy na scenie i opowiadania kawałów mnie to nie bawi, ci Amerykanie maja jakieś dziwne poczucie humoru wole naszych chłopaków z kabaretu bo tam naprawdę można się pośmiać ni przy tych opowiastkach, ale jak kto co lubi.

ocenił(a) film na 8
Ricky79

Jakbyś był murzynem, to byś lubił kurczaka i frytki. Jakbyś był amerykańcem lubiłbyś ich komików. Wymieniać mogę ... o sorry, ale nie będę kończyć :)

wmbco

ale napisałem jak kto co lubi :) czytaj uważnie

wmbco

Ja nie jestem Murzynem a lubie kurczaka i frytki. Akurat w tym filmie stand-up'owe zarty byly bardzo neutralne. tsn. nie odnosily sie , tak bardzo, do spraw, tematow typowo amerykanskich. Zapewne chcieli zrobic tak aby na calym swiecie zrozumiec, czy sie podoba to inna sprawa. Z drugiej strony odniesienia do kultury hip-hop, wymienianie ulubionych raperiw...zwlaszcza oldschoolowych i wystep DMX'a - jak ktos sie nie interesuje to tez sie nie usmiechnie do tego.Ciekawy scenariusz i pomysl ale w sumie wrazenie bylo takie ze Chris Rock nie dal z siebie wszystkiego, albo po prostu jego warsztat aktorski jest niedoatateczny na odegranie roli, w ktorej trzeba pokazac troche wiecej niz "komikowanie". Film calkiem przyjemny. 5/10

A co do naszej sceny kabaretowej to tez jest roznie, zwlaszcza ostatnimi czasy nie ma juz rewelacji. Poziom zartow troszkr spadl w dol, w porownaniu z 10-15 lat temu.

beloved1

Widzie są gusta i guściki - Nie wiem kogo śmieszą akacja typu wsadź mi palca do tyłka i wymachuje ni na ekranie, mnie akurat na pewno nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones