PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752240}

Pierwsza randka Riley?

Riley's First Date?
7,1 3 444
oceny
7,1 10 1 3444
Pierwsza randka Riley
powrót do forum filmu Pierwsza randka Riley?

Rewelka :D

ocenił(a) film na 8

Mogli by zrobić drugą część :D nawet nie tylko animacji :) ale drugą część W głowie się nie mieści :)

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Podejrzewam, że wykorzystali tu kilka pomysłów, na które nie było już miejsca w filmie. Z pewnością jeszcze kilka im takich zostało, może dałoby sie je przekuć w serię krótkich metraży?

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

wolał bym pełnowartościowe Inside Out np z okresu dojrzewania Riley :D nawet było oś tam wspomniane o tym :)

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Oj, coś czuję, że to nie byłby film dla dzieci :]

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

a przeszła mi i taka myśl :) chociaż wierzę, że Pixar by się z tym jakoś uporał :) przecież motyw pocałunku między ludźmi i reakcji emocji był właśnie w Rileys First Date :) pociągnąć nieco wątek romantyczny zakochania i związane z tym emocje w miły sposób mogły by dać przyjemny film o trudach dojrzewania :)

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Przyjemny może, ale czy byłby tak mądry jak oryginał bez sięgania po, ehem, tematy "od lat 18"?

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

niekoniecznie trzeba sięgać od razu do cielesności :) zwykły pocałunek by wystarczył a tych w bajkach disney/pixar jest trochę.
można by sięgnąć po temat randki, ewentualnego rozczarowania, poszukiwaniu wybranka :) oczywiście, że dało by się to ugryźć bez sięgania do "od lat osiemnastu" :)

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Ja nie mówię, że w ogóle by się nie dało... Tylko, w moim odczuciu, nie byłby to film tak mądry jak oryginał.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

hmmm, możliwe :) ale chętnie chciałbym zobaczyć co magicy z Pixara mieli by do powiedzenia w tej materii :)

Crazy_Ivan

a gdzie to mozna zobaczyc?

naastka

Na CDA

Damon4973

super mam :) dzięki!

Crazy_Ivan

No i wychodzi 2 czesc już w czerwcu ;)

ocenił(a) film na 8
Bates1992

hehe tylko po ośmiu latach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones