PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867994}

Pies

Dog
6,3 10 395
ocen
6,3 10 1 10395
5,1 11
ocen krytyków
Pies
powrót do forum filmu Pies

Świetny

ocenił(a) film na 8

Nie kumam niektórych opini. Nudny ? Serio ? Dla mnie takie osoby po prostu nie mają w sobie za gorsz wrażliwości co jest smutne. Film wzruszający, ale też zabawny. Lekki, ani przez chwilę nie odczułam nudy.

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Niestety tak już dzisiaj jest. Marketing rządzi ocenami i na świecie i już nawet w Polsce. Jak ktoś nie opłacił recenzentów to ci dają kilka punktów niżej, na starcie. Jeszcze gorsze, jest to, że polscy "recenzenci" tego nawet nie oglądają, tylko kopiują recenzje z amerykańskich portali. Ci sami ludzie dają jakimś totalnym padlinom typu nowe gwiezdne wojny czy spiderman 8, 9 czy nawet 10.

ocenił(a) film na 5
olka19_19

Ten film nie jest porywający. Fabuła mocno przewidywalna, relacje pies-człowiek słabo oddane. Nie czuć chemia między bohaterami. Są w tej kategorii o wiele lepsze filmy. Obejrzyj "Sztukę ścigania się w deszczu", "Był sobie pies", czy "Mój przyjaciel Hachicko". Przy nich ten film zwyczajnie wygląda średnio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones