PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40692}

Pijany smok

Jui Kuen
7,4 35 680
ocen
7,4 10 1 35680
7,5 4
oceny krytyków
Pijany mistrz
powrót do forum filmu Pijany mistrz

Rewelacyjny film.

użytkownik usunięty

Walki są fantastyczne. Bardzo pomysłowe treningi i praktycznie ciągła akcja bez jakichkolwiek przerw spowodowała, że dałem temu filmowi 10/10. Jest to absolutna klasyka filmów walki i bardzo gorąco to dzieło polecam!:)

najlepsze walki, jakie widzialem na filmie, jackie chan w szczytowej formie, rewelacyjna choreografia i pomyslowe wykorzystanie scenografii. jak dla mnie numer jeden pod wzgledem jakosci walk, porownywalne moze tylko z 'dawno temu w chinach' - rowniez polecam!

scenariusz nie jest ambitny, gra aktorska nie jest wyszukana, ale jesli chcesz popatrzec na walke - kompletnie to nie przeszkadza. w innym przypadku odradzam, bo w filmie scen akcji jest wiecej niz wszystkich innych razem wzietych :)

ocenił(a) film na 9
datester

Jestem tego samego zdania.Pomimo że film ma 34 lata w ogóle nie stracił na oglądalności.Bardzo fajnie się go oglądało,sceny walki dobrze odegrane,masa humoru i zero nudy.Naprawdę bardzo dobry film.Ocena 9/10.

ocenił(a) film na 9
simon3333

Również dałem 9/10. Mistrzostwo w gatunku sztuk walki. Gdyby to była sucha walka to film byłby kolejną suchą bijatyką, ale wiele elementów humorystycznych i mocno zakrapiana walka (przy okazji ubaw na całego) zasługuje na bardzo wysoką ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones