PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30680}

Piknik pod Wiszącą Skałą

Picnic at Hanging Rock
7,3 58 502
oceny
7,3 10 1 58502
8,2 28
ocen krytyków
Piknik pod Wiszącą Skałą
powrót do forum filmu Piknik pod Wiszącą Skałą

Uwielbiam filmy artystyczne, urzekające muzyka i zdjęciami, gdzie fabuła schodzi na dalszy plan ustępując raczej wrażliwości odbiorcy i apelujące do otwarcia umysłu, ale "Piknik..." jest dla mnie całkowitą porażka na tym tle - poza muzyką nie broni się w tym filmie prawie nic, film jest nudny jak flaki z olejem, przewidywalny (ostatecznie któż nie słyszał owej mrocznej opowieści) i kiepsko zagrany (2/10 za aktorstwo). Nie wywarł na mnie bynajmniej żadnego pozytywnego wrażenia i nie jestem w stanie zrozumieć peanów na jego cześć.

Nie odradzam, bo warto wyrazić swoje zdanie i opinię. Ja wyraziłam i na pewno nie wrócę do tego obrazu.

ocenił(a) film na 8
Hellyspring

Grę aktorską to na jakiej podstawie obliczyłeś?

ocenił(a) film na 9
Hellyspring

Bo to nie jest film dla Hanny Kokort oceniającej na 10 punktow arcydzieło pt. "Czacha dymi " rotfl

ocenił(a) film na 6
Tapir_filmaniak

czacha dymi jest zajebistym filmem. lepiej się na nim bawiłem niż na tym dziele :)
film pokazywał historię jakich wiele z pseudo-mistycznym akcentem i w onirycznym klimacie, w kontekście relacji społecznych. I co z tego, jak zostało to podane w taki sposób, że trzeba dużo motywacji żeby to obejrzeć bez ziewania. wszystko ładne tylko nudne. Czacha dymi nie była nudna.

ocenił(a) film na 4
Tapir_filmaniak

Owszem,nie dla mnie. Tak jak nie dla mnie jest "Zjawa" czy "Gwiezdne wrota" ale np. "Tajemnica Brokeback Mountain" już tak. A "Czacha dymi" wg. mnie jest genialną komedią,na pewno lepszą niźli rzeczone "arcydzieło" arcydziełem. Dzięki tdjagger za głos poparcia,a opinia jest taka,jak o niej powiedział Larry Flynt.

ocenił(a) film na 8
Tapir_filmaniak

A mnie się podobał i "Piknik pod wiszącą skałą", i "Czacha dymi" - no i co teraz?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones