PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30680}

Piknik pod Wiszącą Skałą

Picnic at Hanging Rock
7,3 58 521
ocen
7,3 10 1 58521
8,2 28
ocen krytyków
Piknik pod Wiszącą Skałą
powrót do forum filmu Piknik pod Wiszącą Skałą

Jak w temacie nie ma drugiego takiego filmu o takim niesamowitym klimacie. Zdecydowanie jedno z największych dzieł w historii kinematografii, sztuka przez wielkie "SZ"

ocenił(a) film na 8
jazzmanfromouterspace

film niby nie wiadomo o czym, ale jak to sie stało, że przetrwał w mojej pamieci tyle lat do tego stopnia, że znow musiałam go obejrzeć? NIESAMOWICIE TAJEMNICZY KLIMAT! pozwala wrecz rozkoszować sie tą zagadkową historią

ocenił(a) film na 10
misti27

dokładnie:D

jazzmanfromouterspace

Klimatyczny i genialny pod każdym względem. A do tego ta muzyka... Nie można się oderwać od obrazu i dźwięku... Kilka razy widziałam i za każdym razem jestem tak samo oczarowana.

ocenił(a) film na 10
Lissa__

Ten film to dowód na to, że nie trzeba zaprzęgać rzeszy speców od efektów specjalnych, aby stworzyć coś genialnego. I choć bywają filmy, które kiedyś zachwyciły, a po latach trącą tzw mychą - ten w moich oczach pozostaje świeży i czysty w odbiorze i... nadal frapuje. Ale tym chyba mierzy się geniusz - wracasz doń po latach i nie nudzisz się ani chwili.

jazzmanfromouterspace

Możecie coś więcej powiedzieć, bo ja szczerze powiem, że wciągnął mnie trochę i pamiętam większość scen, ale nie wiem, co autor chciał tym filmem powiedzieć.

ocenił(a) film na 10
iwonka_sl

to tajemnica!!! nie możemy tego zdradzić:D

ocenił(a) film na 8
jazzmanfromspace

jazz :D tylko nie daj się złamać! buzia na kłódkę ^^ ciiiiiiiiiiiii

ocenił(a) film na 8
jazzmanfromouterspace

Zgadzam się, film ma niepowtarzalny klimat. Kiedy oglądałam go po raz pierwszy zrobił na mnie ogromne wrażenie - przeraził i oczarował. I tak jest za każdym następnym razem gdy go oglądam. Jeden z tych filmów, po których siedzi się nieruchomo oglądając napisy końcowe. Polecam!

ocenił(a) film na 10
PennyroyalTea07

Popieram ! Filmowa poezja w najlepszym wydaniu i KLIMAT właśnie przez duże K.

ocenił(a) film na 8
hella_266

Film ma niesamowity nastrój i jak dla mnie jest taki trochę teatralny. Bardzo mnie urzekł.

ocenił(a) film na 10
jazzmanfromouterspace

Zgadzam się w pełni. Ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nieporównywalne z niczym i przez długi czas nie mogłam otrząsnąć się z niesamowitej aury tajemnicy i dotknięcia czegoś mistycznego. Powiedziałabym nawet, że jest zbyt poruszający, narusza spokój wewnętrzny. Genialny w każdym calu.

ocenił(a) film na 9
jazzmanfromouterspace

Klimat nieziemski. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones