PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 078
ocen
6,8 10 1 89078
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Jak w temacie, mogli chociaż gdzieś w fabule wyjaśnić dlaczego ich nie ma w filmie, w serialu wspomina się o nich często i jeżeli film jest od młodości pingwinów... albo jestem głupi albo coś tu kupy się nie trzyma, w serialu wyjaśnia się że szeregowy dołączył do nich jak byli dorośli, ktoś wie o co chodzi ?

Alex128

Film nie jest powiązany z serialem.

użytkownik usunięty
Blaxi

Myślę że wystąpili <spoiler> w klatce, jeden z nich grafik na harmonijce.
Dokładnie, to DreamWorks, nie Nickelodeon. Nie ma powiązania z serialem, a Julian (bo wielu o niego wypytuje) tylko by wszystko zepsuł. Przynajmniej to moja opinia. Ja tam daje szczere 8/10, bo nie spodziewałem się rewelacji. Zdradzę tylko, że być może będzie drugi odcinek, w którym eksperyment Kowelskiego przywróci normalny wygląd Szeregowego, ale to tylko moje przypuszczenia.

Nie oglądałeś sceny po napisach, nie?

Kowalski przywraca wygląd Szeregowemu pojawia się też Julian i Mort

użytkownik usunięty
LordShadow47

Nie oglądałem, musiałem wyjść z kina szybciej. W każdym razie dzięki. No to może nie być kontynuacji xd

ocenił(a) film na 3
Blaxi

Niestety nie ma to jak oszukać widza tytułem.

MistrzSeller

A jak inaczej mieli go zatytułować?

ocenił(a) film na 8
Alex128

Może będą w drugiej częsci

ocenił(a) film na 9
Alex128

Twórcy mówili, że film nie ma żadnego związku z serialem (pewnie dlatego Kowalski wybiera Evę, a nie swoją kochaną Doris), dzieje się jakby w odmiennym wymiarze. Nie można więc porównywać filmu z serialem, co choć trochę nielogiczne okazało się być według twórców najlepszym wyjściem.

użytkownik usunięty
Angela1997

Masz absolutną rację. A mnóstwo ludzi na to narzekała.

ocenił(a) film na 9

Zanim zacznie się na coś narzekać, powinno się najpierw dokładnie zaznajomić z tematem.
Ja już długo przed premierą wiedziałam, czego się spodziewać i chociaż szczerze mówiąc, nie byłam zbyt zachwycona takim obrotem sprawy, to postanowiłam to zaakceptować.
I chyba się opłaciło, bo film był dosyć udany ;>

użytkownik usunięty
Angela1997

Ja właściwie tak samo.

ocenił(a) film na 3
Angela1997

Nieprawda. niektórzy idą do kina, bo coś lubią. Poza tym nikt nie będzie czytał każdej informacji o filmie, by nie spoilerować sobie seansu.

Poza tym film nazywa sie jak serial. I ten film to płytka bajeczka dla dzieci

ocenił(a) film na 3

Bo film się nazywa tak samo jak serial, a nie madagaskar 4.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Gdybyś mieszkał w Ameryce, twoje kolejne złudzenie nie byłoby takie duże.

ocenił(a) film na 3

Ludzie narzekają, że film nie jest tak DOBRY JAK SERIAL, A NIE, ŻE NIE JEST TYM SAMYM CO SERIAL
POZA TYM SKĄD LUDZIE MIELI TO WIEDZIEĆ SKORO WSZĘDZIE TO REKLAMOWANO JAKO RZECZ POWIĄZANĄ Z SERIALEM (NAWET BYŁY REKLAMY W PRZERWIE POMIĘDZY SERIALEM)

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Były też zwiastuny przed np. "Jak Wytresować Smoka 2". Są ze sobą powiązane?

ocenił(a) film na 3

nie każdy był na tym filmie. Poza tym nigdzie nie było powiedziane, że to jest innych twórców. Tak samo w internecie dość często pisano o tym jak o filmie na podstawie serialu

ocenił(a) film na 3
Angela1997

"Nie można więc porównywać filmu z serialem, co choć trochę nielogiczne okazało się być według twórców najlepszym wyjściem."
Można. tym bardziej jeśli są to dwa rózne ujęcia to można je porównać i zobaczyć które lepsze.

Alex128

Na początku bajki widać, że te Pingwiny są kontynuacją Madagaskaru 3 (cyrk), więc skoro jest nawiązanie do głównej serii, to można się domyślić, że raczej nie będzie związków z serialem.

użytkownik usunięty
brzask_8

Też o to mi chodzi.

ocenił(a) film na 3
brzask_8

Nieprawda. Mogli właśnie połączyć jedno z drugim.

ocenił(a) film na 8
Alex128

To tylko animowana rozrywka, nie doszukuj się tu jakiś elementów fabularnych połączonych z serialem.

ocenił(a) film na 3
Alex128

Niestety całkowicie olano tu serial. Nie wiem po co tu wrzucali nawiązania do Madagaskaru 3. Zamiast tego powinni to połączyć z serialem o tym samym tytule, który jest bardzo popularny.
Jest to denerwujące zwłaszcza, że w jednym z ostatnich odcinków serialu pokazali te dwa pingwiny i nigdy nie dokończyli tego wątku.

MistrzSeller

A USA serial nie jest jakiś bardzo popularny. Gdyby było inaczej to wyprodukowaliby więcej niż 3 sezony.

użytkownik usunięty
Blaxi

Tak, nie kontynuować tego przereklamowanego ścierwał

?

użytkownik usunięty
Blaxi

Cieszysz się, że cie popieram?

Odpuść już.

użytkownik usunięty
Blaxi

Dobra.

Dzięki.

użytkownik usunięty
Blaxi

Zorientowałaś się, że to sarkazm?

Szczerze powiedziawszy nie, ale na forum ciężko czasami to wyczuć.

użytkownik usunięty
Blaxi

Twój problem.

Tak właściwie to tak średnio.

użytkownik usunięty
Blaxi

Częściowo mój?

Tylko Twój.

użytkownik usunięty
Blaxi

W używaniu sarkazmu nie ma nic złego.

Nie mówiłam, że jest.

użytkownik usunięty
Blaxi

W takim razie czemu mam problem?

Bo widać bardzo się mną podniecasz.

użytkownik usunięty
Blaxi

Nie podniecam.

Jak to nie.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Ze względu na spadającą popularność z sezonu na sezon, wystarczy zerknąć na anglojęzyczną wikipedię, twórcy nie czuli potrzeby.

Niestety wyjaśnienie sekretów takich jak to w Danii czy Manfredi i Johnson odbiło by się na niekorzyść. Te tajemnice są atrakcyjne. Wyobraź sobie ich wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 3

Ale przecież już w serialu zaczęli je odsłaniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones