PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37366}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,0 18 186
ocen
7,0 10 1 18186
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

Inne zakończenie

użytkownik usunięty

Osobiście kocham ten film, jest piękny. Przez przypadek znalazłam usuniętą scenę, która miała
być zakończeniem filmu ale reżyser jednak z niej zrezygnował. Jest naprawdę wzruszająca,
wyłam jak bóbr. ;( Polecam obejrzeć jeśli jej nie widzieliście :) http://www.youtube.com/watch?v=_kUWA7e4F8M

użytkownik usunięty

Jeszcze jeden taki, w trochę gorszej jakości ale z dodaną muzyką. http://www.youtube.com/watch?v=CtMAe1zSsbQ

Tak,widziałam kiedyś. Piękna scena, nie wiem czemu z niej zrezygnowali...Mogli dać ją chociaż jako końcówkę, jak czasami sie robi. Widać, że Peter ją nadal bardzo kocha i że ona jego też. Mimo,że ma męża i dziecko... Jestem pewna,Wendy jego kocha bardziej niż Edwarda (jej męża). W końcu,pierwsza miłość nie gaśnie podobno:)
Oczywiście film jest w całości piękny:) Szkoda tylko,że polski dubbing jest lekko...dziwny. Taki dziecinny troszkę. Po angielsku jest dużo lepszy.

użytkownik usunięty
Tinkerka

Dokładnie! a co do polskiego dubbingu to głos Piotrusia jeszcze nie taki zły, ale Wendy...masakra, Jabłczyńskiej nie da się słuchać, co i tak nie zmienia faktu że film jest piękny :)

Racja,strasznie irytujący głosik:) Jego głos i głos Hook'a jest ok...Szkoda tylko,że dodają Panowi takie darcie się i dziwne sapanie(w tej scenie,w zamku,kiedy Hook na nim "leży":D),czego tak naprawdę nie było,sami sobie dodali nie wiem po co.
Normalnie (co do filmu), nie mogę się nadziwić reżyserowi!:) Wszystkie ujęcia i detale są perfekcyjne:) No i świetnie dobrani aktorzy. Mogę oglądać ten film codziennie i to już od kilku lat:D Żaden inny "Piotruś Pan" nie dorówna temu.

użytkownik usunięty
Tinkerka

Mam tak samo :)

ocenił(a) film na 9
Tinkerka

Przepowiednia Haka niestety się spełniła, miejsce Piotrusia zajął "mąż", ale nie do końca, Piotruś na zawsze będzie w sercu Wendy na pierwszym miejscu, ta pierwsza miłość jest najsilniejsza i da się wyczuć tą miłość między nimi nawet w tej usuniętej scenie. Uważam , że to zakończenie byłoby przepiękne.

ocenił(a) film na 10

w tej scenie, do której dodałaś link widać jak Piotruś i córka Wendy zaczynają latać, liny które ich unoszą :)

ocenił(a) film na 9
adeczka16

Też na to zwróciłam uwagę ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones