PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37366}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,0 18 201
ocen
7,0 10 1 18201
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

Dla mnie ten film był bardziej Love story niż przygodowym. Nie żebym mówiła że Piotruś Pan mi sie nie podoba, to jeden z moich ulubionych filmów. Ale od początku filmu coś miedzy Piotrusiem i Wendy iskrzyło, aż zaczełam żałować że ona nie została w Nibylandii. A wy jak myślicie?

aaricia19

Ja zawsze żałuje że ona tam nie została, przez cały film czuć iskrzenie i to mi sie w nim strasznie podoba...

aaricia19

Ja, też żałuje....
Podczas tej walki na końcu Piotrusia z Hakiem, aż się popłakałam...
Jak Hak mówił, że Wendy chciała od niego odejść...
w jej oknie będą kraty
że o nim zapomni...
Ach... ;(
A scena pomcałunku...
Wzruszająca...

Gwiazdeczka

oj ludzie macie racje! o mało sie nie popłakałam na filmie teoretycznie tylko "dla dzieci"! T_T śliczny to film był! śliczny! śliczny! niesamowicie udana ekranizacja! ta wszystkim znana historiia została opowiedziana w magiczny sposób ;)

ocenił(a) film na 10
aaricia19

nooo weźcie aż mi sie płakać chciało ;( ja bym została a nie... albo ta ostatnia scena:
piotrusiu nie zapomnisz mnie?
ciebie no coi ty nigdy !
Ohh. ;* ;*(

aaricia19

ja poprostu plakalam... pierwszy raz poplakalam sie na piotrusiu panie, ja sie nie spodziewalam takiego czegos, tak miedzy nimi iskrzylo i jeszcze ten pocalunek, a jak na siebie patrzeli.. to bylo love story bez happy endu mozna powiedziec ze taki troszeczke dramat... i jeszcze ta ostatnia scena.. i jak powiedziala, ze juz nigdy nie widziala piotrusia pana.. straszne, caly czas wtedy plakalam.. moim zdaniem powinni zrobic druga czesc tak jak bajke, tylko zeby zostal z corka wendy.. ale oczywiscie musi w nie wystapic jeremy..
bardzo wzruszajaca opowiesc.. i bardzo zaluje ze ona nie zostala w nibyladni albo on w jej swiecie..

ocenił(a) film na 10
zuuz

Heh... No cóż. Moim zdaniem to ani nie było love story ani film przygodowy. To była taka mieszanka, która świetnie wyszła twórcom filmu. Ale racja, że między Piotrusiem a Wendy już coś na początku iskrzyło, dawało się wyczuć. Bardzo fajnie, że te wątki między nimi, były właśnie przeplatane wątkami przygodowymi. Dzięki temu film nie jest nudny. No i w sumie to nie wiem, czy wolałabym, żeby Wendy została w Nibylandii... Z jednej strony tak, z drugiej nie... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones